Menu
Your Cart

Keyline Bianchi 994 Laser Otomatik Elektronik Anahtar Kesme Makinesi

Keyline Bianchi 994 Laser Otomatik Elektronik Anahtar Kesme Makinesi
2-3 Days
Keyline Bianchi 994 Laser Otomatik Elektronik Anahtar Kesme Makinesi
  • Stok Durumu: 2-3 Days
  • Marka: Keyline
  • Stok Kodu: BIANCHI 994
0,00TL

Keyline Bianchi 994

Laser Otomatik Elektronik Anahtar Kesme Makinesi

Kod çözmeli ya da yenilikçi bir mobil konsol tarafından kontrol anahtar bittings manuel girişi, otomotiv lazer tuşları, kenar kesme tuşları ve Tibbe tuşları, kodu tarafından kesimler için en iyi anahtar kesme makinesi.

Tasarım ve mekanik hassas geleceğe ve minimum enerji tüketimi ile odaklı bir anlayışı ile maksimum düzeyde kaliteyi korumak.

Azaltılmış boyutları sayesinde, bu iş istasyonu veya duvarına konsolu ile her yerde kullanılabilir.Mevcut isteğe bağlı yanı sıra hatta elektrikli vardır, işlevi kesme verimliliğini maksimize etmektir. 

Endüstriyel kullanım için sertifikalı geniş renkli dokunmatik ekran, hatta üzerinde çalışan eldiven ile, herhangi bir çalışma ortamında çok fazla kaygıları olmadan kullanılmak üzere üretilmiştir.

* Pantograf ve Yale Profil Otomobil anahtarları uyumlu

* Kolay kullanımlı dokunmatik Türkçe menü

* Ergonomik tasarımı ile kolay taşınabilir

* Anahtardan anahtara kopyalama

* Mekanik Kod'a göre kesme

* Kilit şifresine göre Kesme

* Eksik şifreler için şifre kombinasyonu oluşturma

* Kesim hakkında notlar kaydedebilme

* USB bağlantısı ile hızlı ve kolay güncelleme

The best key cutting machine for automotive laser keys, edge cut keys and Tibbe keys, cuts by code, by decode or by manual input of the key bittings, controlled by an innovative mobile console. The design and the mechanical precision maintain the quality at the maximum levels with a conception oriented to the future and with a minimum energy consumption. Thanks to the reduced dimensions, it can be used anywhere, with the console on the working station or on the wall. Among the available optional there is even the vacuum, its function is to maximize the efficiency of the cut. The wide colored touch screen, certified for the industrial use, is manufactured to be used without too many concerns in any working condition, even with the working gloves on.

1 2 3 4