Menu
Your Cart

Master

Marka: Master Stok Kodu: KM-03
KOD: KM-03   Manuel Kasa MaymuncuğuÇelik para kasalarını açmada kullanılır. İç içe geçmeli iki bağımsız parçadan oluşur.Manuel kasa aparatı 2-kademeli kasa kilitlerinde çalismasi için tasarlanmıştır. Ürünüm mukavemetli olması için CNC tezgahlarda tek parça halinde paslanmaz çe..
Marka: Master Stok Kodu: YAK 244
Kod: YAK 244Sallama Kumanda YAK 244- Derili Sallama Kumanda - KABLOSUZ Kopyalanabilir. - Frekans Araliği: 250-450MhzKOPYALAMA PROSEDÜRÜ1.Silme İşlemi (Sıfırlama) ;Kilitleme ve Açma Tuşlarına Aynı Anda Basınız. Yaklaşık 5-10 saniye sonra Işık Yanıp Sönecektir. Işık Söndükten Sonra Tuşun Bir Tanesini ..
Marka: Master Stok Kodu: AK-256
KOD: AK-256  Sürgülü Tipi Kepenk Kumandası- Frekansı Ayarlanabilir - KABLOSUZ Kopyalanabilir.KOPYALAMA PROSEDÜRÜ1.Silme İşlemi (Sıfırlama):Kilitleme ve Açma tuşlarına aynı anda basınız. Yaklaşık 5-10 saniye sonra ışık yanıp sönecektir. Işık söndükten sonra tuşun bir tanesini bırakınız ve b..
Marka: Master Stok Kodu: BEM-01
Kod: BEM-01  Bilyalı Şarjlı Maymuncuk SetiBilyeli Şarjlı Maymuncuk (BEM-01), bilyeli kapı kilidi göbeklerini açmak için hazırlanmıştır. Kilitleri hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Beraberinde özel yapılmış maymuncuk uçları da verilmektedir.BEM-01 setinin içerisinde; Kale, Kale Sistem,..
Marka: Master Stok Kodu: Master BAS-AC (12-24 volt)
Code: BAS-AC (12-24volt)BAS-AÇ, kapı dilinin yaylı bir mekanizmayla çalıştığı standart kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine basıldığında, kısa süreli olarak kilidin yaylı dilini iter, ileride tutar ve kapının açılmasına izin verir. Süre bittiğinde (yaklaşık 5 saniye) dili ileride tutmak ..
Marka: Master Stok Kodu: KIR-35L
KOD: KIR-35 L   Süper hafif barel kırma aparatıSüper hafif barel kırma aparatının;Alüminyum alaşımlı sertleştirilmiş çok hafif sapı,Diğer kırıcılar ile de ortak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hemde çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6L allen anahtarı ..
Marka: Master Stok Kodu: KIR-35X
Kod: KIR-35X  Tüp Çektirmeli Barel KırıcıMASTER'in tasarladığı patentli bir ürünümüzdür. Barel kırma veya tüp çektirme işlemlerini yapan birkaç aparatın işlevini tek bir gövdede toplamıştır. Böylece kilit açma işlemi için gittiğiniz yerlere ayrı ayrı aparatlar götürmek zorunda kalmazsınız...
Marka: Master Stok Kodu: ATL-02
Kod: ATL-02   Atlatma (Anahtarsız tur attırma)Bilerek veya yanlışlıkla ters yöne çevirdiğiniz ya da iki ve üç turlu kilitlenmiş kilitleri atlatarak çevirmeye yarar. İstenildiği yöne göre sağa veya sola kurulur. Çok hızlı hareket ederek kilitlenmeyi önler. Maymuncuk ile ilk çevirme işlemi yapıld..
Marka: Master Stok Kodu: MCR-02
KOD: MCR-02    Geniş Çelik Rozet..
Marka: Master Stok Kodu: MST173
Hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiyle, ve akıllı kart’larla tanışmanın zamanı geldi. Anahtarla uğraşmadan apartman kapınızı ve diğer tüm kapılarınızı tek bir kartla veya elektronik anahtarla açabilme kolaylığını sağlıyor.Göstergeç anahtarlıklar, akıllı kartlar gibi kullanılır ve kopyalanır.Çalışma..
Marka: Master Stok Kodu: EM-01
KOD: EM-04 Led  Şarjlı-Ledli Maymuncuk Seti     Şarjlı maymuncuk kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilinir. Saniyede yüzlerce defa hareket ederek el ile yapılamayan vurma hızına ulaşır, bu sayede kilidin açılmasında anahtarcının yegane ..
Marka: Master Stok Kodu: MCR-06S
Kod: MCR-06s   Size Özel Yazılı Çelik Rozet                                       "2 dakikada kolay ..
Marka: Master Stok Kodu: KM-04
KOD:  KM-04   Manuel Kasa MaymuncuğuÇelik para kasalarını açmada kullanılır. İç içe geçmeli iki bağımsız parçadan oluşur.Manuel kasa aparatı 2-kademeli kasa kilitlerinde çalismasi için tasarlanmıştır. Ürünüm mukavemetli olması için CNC tezgahlarda tek parça halinde paslan..
Marka: Master Stok Kodu: 3-IN-1
Kod: 3-IN1   Süper Hafif Kırma Set3-in-1 Süper Hafif Kırma setinin, özel alaşımlı alüminyum  sapı, üç ayrı üründe de ortak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hem de çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6L allen anahtarı da ortak kullanılmaktadır.İçindeki..
Marka: Master Stok Kodu: BR-Y
Kod: BR-Y   Barel Sökme Aparatı Tüm anahtarcılar için gerekli ekipmanların başında gelir. Tüpü çıkartılan barelin yaylarının ve alt pimlerinin dökülmesini kimse istemez, çünkü yerlerine dizmek uzun zaman almakta ve can sıkıcı olmaktadır. Bunu önlemenin en basit çözümü tüpü çıkartmadan ö..
Marka: Master Stok Kodu: KM-05
KOD:  KM-05   Manuel Kasa MaymuncuğuÇelik para kasalarını açmada kullanılır. İç içe geçmeli iki bağımsız parçadan oluşur.Manuel kasa aparatı 2-kademeli kasa kilitlerinde çalismasi için tasarlanmıştır. Ürünün mukavemetli olması için CNC tezgahlarda tek parça halinde paslanmaz çel..
Marka: Master Stok Kodu: MST176
Master Akıllı KartHayatınızı kolaylaştıracak teknolojiyle, ve akıllı kart’larla tanışmanın zamanı geldi. Anahtarla uğraşmadan apartman kapınızı ve diğer tüm kapılarınızı tek bir kartla veya elektronik anahtarla açabilme kolaylığını sağlıyor.Göstergeç anahtarlıklar, akıllı kartlar gibi kullanılır ve ..
Marka: Master Stok Kodu: MCR-06
KOD: MCR-06   MASTER ÇELİK ROZET"2 Dakika da montaj" Yeni Patentli ürünümüz, son derece kolay montaj özelliğine sahiptir. 6 (altı) Vidalı olduğu için çok sağlamdır.ürünün içerisinde 6 adet akıllı vida (matkap uçlu vida) verilmektedir.Montaj şekli;Master Rozet birbirine vidalanabilen 2 (iki..
Marka: Master Stok Kodu: KEM-02
KOD:  KEM-02    Şarjlı Kasa MaymuncuğuMaster'in şarjlı  kasa maymuncuğu konuyla ilgili meslektaşlarımıza büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Ürünümüz; sağ ve sol olarak iki kafadan oluşmaktadır. Çift kafalı özelliği sayesinde sağa veya sola açılan kasa ve kasa tipi kilitlerini..
Marka: Master Stok Kodu: MSP-090
Kod: MSP-090Barel Segman PensesiMaster anahtar yapımı sırasında veya barellerin içini sökme takma esnasında normal bir segman pensesi ile yapamayacağınız sıkma veya açma işleminde kullanabileceğiniz özel tasarım bir ürün.Barel sökme aparatı ve pensesi sayesinde kolaylıkla master anahtar sistemini uy..
Marka: Master Stok Kodu: HX-01
Kod: HX-01  Tüp Çektirme Aparatı Rozet bulunan kapı kilitlerinde en etkin ve ideal çilingir yöntemi olarak bilinen tüp çektirme metodu,anahtarcı ve çilingirler için gerçek bir çözümdür. Anahtarcı ve çilingirler  için geliştirilen bu özel araç, (profil, yuvarlak ve oval) her türlü k..
Marka: Master Stok Kodu: GT-22
Kod: GT-22   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu ürün, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Set içerisinde 4 adet maymuncuk ve 1 adet kastırma aleti mevcuttur. Ayrıca içerisinde tabanca şeklinde oto Atlatma Aleti de bulunmaktadır.  Kullanım şekli: Se..
Marka: Master Stok Kodu: 3-IN-1F
Kod: 3-in-1F  FIR FIR KIRMALI 3'LÜ KIRMA SETİ3-in-1 süper hafif kırma setinin,Özel alaşım alüminyum sapı, üç üründe de ortak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hem de çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6L allen anahtarı da ortak kullanılmaktadır. İÇİNDEKİ..
Marka: Master Stok Kodu: MST174
KODLANABİLİR GÖSTER-GEÇHayatınızı kolaylaştıracak teknolojiyle, ve akıllı kartlarla tanışmanın zamanı geldi. Anahtarla uğraşmadan apartman kapınızı ve diğer tüm kapılarınızı tek bir kartla veya Elektronik anahtarla açabilme kolaylığını sağlıyor.Göster-geç anahtarlıklar, akıllı kartlar gibi kull..
Marka: Master Stok Kodu: GT-X
Kod:  GT-X    FUL OTO SET (Tüm maymuncuklar bir sette)MASTER Firmasının Patentli bir ürünüdür. Set içerisinde tüm pantoğraflı arabalara uyumlu maymunluklar mevcuttur.Her ürünün uc kısmı 3 parçadan oluşmaktadır.Özel tasarım, vidalanabilen yapısı sayesinde sağ ve sol kanal profilde..
Marka: Master Stok Kodu: KDK-O07
KOD: KDK-007  KAPI DİLİ KORUMA (Patentli) Anahtarcılara  M ü j d e ... Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok.''MASTER Kapı dili koruma'' Siz anahtarcıların ve son kullanıcıların hizmetinde.Hırsızlıklara son verecek olan bu ürün,son derece etkili ve çok kolay monte edilebi..
Marka: Master Stok Kodu: KEM-65/75
KOD: KEM-65/75     Şarjlı Kasa Maymuncuğu UçlarıŞarjlı kasa maymuncuğu için özel olarak tasarlanmış uçlar dır. Kullanıldığı yerlere göre değişik model ve şekilleri mevcuttur. Kademeli ve tekli kilitler içinde değişik uçlar vardır...
Marka: Master Stok Kodu: PRO-30
Kod : PRO-30Profesyonel Büyük Oto Seti  Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak dizayn edilmiş çantası ile aletlerin taşınması son derece kolaydır.Set içerisinde aletlerin bir kısmı çam fitil inden bir kısmı..
Marka: Master Stok Kodu: 5-IN-1
Kod: 5-IN-1   Yeni Kırma Full SetMASTER in ürettiği özel tasarım birçok aparatın bir arada olduğu çok çok özel bir settir.İÇİNDEKİLER;> BAREL KIRMA (KIR-35L)> BORULU BAREL KIRMA (BK-40L)> 4'LÜ BAREL KIRMA SET (KIR-35X)> FIR FIR KIRMA (FF-04) ''Çelik Rozetlerin Fırfırlarını Kırm..
Marka: Master Stok Kodu: BKA-B
Kod: BKA-B   BASKILI Kimlik Anahtarlık1.000 Adet..
Marka: Master Stok Kodu: ROKOP-3F
Kod: ROKOP-3F   Fırfır ve Rozet Kırıcı SetROKOP 3F Süper hafif kırma Setinin,aliminyum alaşımlı sertlertirilmiş sapı, Tüm üründe de ortak kullanılabilmektedir.Hem sapının ortak kullanılabilmesi hemde çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. Ürün içerisinde 6L alyen anahtar mevc..
Marka: Master Stok Kodu: KM-401
KOD: KM-401   Kasa Manüel 4 (Dört)'lü SetÇelik para kasalarını açmada kullanılır. İç içe geçmeli iki bağımsız parçadan oluşur.Manuel kasa aparatı 2-kademeli kasa kilitlerinde çalismasi için tasarlanmıştır. Ürünün mukavemetli olması için CNC tezgahlarda tek parça halinde paslan..
Marka: Master Stok Kodu: MST358
Master Akıllı Kilit BAS-AÇ :                      Yay mekanizması ile kapanan kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine basıldığında, kısa süreli olarak kilit dilini iter, ileride tutar ve kapının açılmasına izin verir. Süre bittiğ..
Marka: Master Stok Kodu: AB-Y
Kod: AB-Y  Yarımay Anahtar Başlığı 1Pk.Yarım ay şeklinde anahtarı halkasından çıkarmaya gerek kalmadan takılma özelliğine sahip çok sık kullanılan anahtar başlığı.Ambalaj : 400 Adet poşet.  ..
Marka: Master Stok Kodu: 2-IN-1
Kod: 2-IN-1   Süper Hafif Kırma Seti2-in-1 Süper Hafif Kırma setinin içindeki alüminyum alaşımlı sertleştirilmiş çok hafif sapı, setin içindeki iki üründe ortak olarak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hem de çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6L allen anahta..
Marka: Master Stok Kodu: FF-04
Kod: FF-04    Fırfır Kırma Aparatı (Yeni)''Çelik rozetlerin fırfırlarını kırma aparatı''      VIDEOSilindirli kilitlerin kullanıldığı kapı veya ünitelerde silindirli kilitlerin zorlamak sureti ile kırılmasını veya tahrip edilmesini önlemek için önünde çelik fırfırl..
Marka: Master Stok Kodu: KM-410
KOD: KM-410    Kasa Manüel MaymuncukÇelik para kasalarını açmada kullanılır. İç içe geçmeli iki bağımsız parçadan oluşur.Manüel kasa aparatı 2-kademeli kasa kilitlerinde çalışması için tasarlanmıştır. Ürünüm mukavemetli olması için CNC tezgahlarda tek parça halinde paslan..
Marka: Master Stok Kodu: MST366
Uzaktan Kumandalı Master Smart Lock Bas-Aç Master Smart Lock BAS-AÇ : MSL BAS-AÇ, yay mekanizması ile kapanan kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine basıldığında, kısa süreli olarak kilit dilini iter, ileride tutar ve kapının açılmasına izin verir. Süre bittiğinde (yaklaşık 5 saniye..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-50
KOD: PRO-50  Profesyonel Oto Full SetProfesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak tasarlanmış çift bölmeli çantasıyla takımların taşınmasını kolaylaştırır. Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi s..
Marka: Master Stok Kodu: ROKOP-3
KOD: ROKOP-3  Rozet Koparma ROKOP 3Çelik rozetleri koparmak için tasarlanmıştır.Özel çelikten üretilmiştir. Sap kısmı ve Alyen Anahtar,KIR-35 ve BK-40  Kırma ile ortak kullanılablir. Ayrıca Çok hafif olacak şekilde dizayn edil diği için Anahtacı ve çilingirlere kolaylık sağlar.Rozetin..
Marka: Master Stok Kodu: KM-420
KOD: KM-420      Kasa Manüel MaymuncukÇelik para kasalarını açmada kullanılır. İç içe geçmeli iki bağımsız parçadan oluşur.Manüel kasa aparatı 2-kademeli kasa kilitlerinde çalışması için tasarlanmıştır. Ürünün mukavemetli olması için CNC tezgahlarda tek parça halinde..
Marka: Master Stok Kodu: BK-40L
KOD: BK-40L  Barel Kırma Aparatı (26 mm)Borulu barelleri (tirajlı veya kapazlama kilitler) bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar.* Minimum barel yakalama mesafesi 2 mm..
Marka: Master Stok Kodu: MCR-08
KOD: MCR-08  Kalın Vidalı Çelik Rozet..
Marka: Master Stok Kodu: KM-430
KOD:KM-430    Manüel Kasa MaymuncuğuÇelik para kasalarını açmada kullanılır. İç içe geçmeli iki bağımsız parçadan oluşur.Manüel kasa aparatı 2-kademeli kasa kilitlerinde çalışması için tasarlanmıştır. Ürünüm mukavemetli olması için CNC tezgahlarda tek parça halinde paslan..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-X3
Kod : PRO-X3 Profesyonel Büyük Oto Seti  Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak dizayn edilmiş çantası ile aletlerin taşınması son derece kolaydır.Set içerisinde aletlerin bir kısmı çam fitil inden bir kısm..
Marka: Master Stok Kodu: MST251
KOD: KM-440   Manüel Kasa MaymuncuğuÇelik para kasalarını açmada kullanılır. İç içe geçmeli iki bağımsız parçadan oluşur.Manüel kasa aparatı 2-kademeli kasa kilitlerinde çalışması için tasarlanmıştır. Ürünüm mukavemetli olması için CNC tezgahlarda tek parça halinde paslan..
Marka: Master Stok Kodu: BK-32
Kod: BK-32   Barel Kırma Aparatı (32 mm)Borulu barelleri (tirajlı veya kapazlama kilitler) bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar.*Minimun yakalama mesafesi 2 mm..
Marka: Master Stok Kodu: MST260
İkinci el Güler FUL OTOMATİK ANAHTAR MAKİNASI  ..
Marka: Master Stok Kodu: BK-22
Kod: BK-22   Yuvarlak Silindir Kırma AparatıYuvarlak silindirleri bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Yuvarlak barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile kavrayarak sıkar. Manivela şeklindeki kolu ile beraber kırılır.* Minimum barel yakalama mesafesi 2 mm..
Marka: Master Stok Kodu: BK-40T
Kod: BK-40T   Çift Taraflı Borulu KırmaFarklı çaptaki borulu barelleri tek bir aparat ta kırabilmek için tasarlanmış bir üründür. Bir tarafa 25-26 mm bareller için, diğer tarafı ise 24-25 mm bareller içindir. Kafa kısmı dayanıklı olması için sertleştirilmiş çelik malzemeden üretilmiştir.Sı..
Marka: Master Stok Kodu: MST239
   Hava Yastığı Pompası HYPV-08     Hava şişirme ponpası özel kağucuk pompa ile de şişirmenizi sağlamaktadır. Binlerce şişirme ve tahliye yapabilmenizi sağlayacak kapasitede ve kalitede bir üründür.It provides to open car doors in controlled manner with help of hand pump..
Marka: Master Stok Kodu: KB-KA
Kod: KB-KA  Kapaklı & Baskılı Kimlik Anahtarlık (Büyük pencereli)Pakette 1000 adet mevcuttur. ..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-X5
Kod : PRO-X5Profesyonel Oto Full SetProfesyonel oto maymuncuk full  seti, zengin ve çok özel çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak tasarlanmış yeni dizayn çantasıyla takımların taşınmasını kolaylaştırır.Set içerisinde aletlerin bir kısmı ç..
Marka: Master Stok Kodu: MST228
Kod:  HYP-10   Hava Yastığı Yedek Pompa ve Vanası Yandaki resimde de görüldüğü gibi Hava şişirme pompası üzerinde sarı (pirinç) metal ve çevrilerek hava tahliyesi yapabilmenizi sağlayan vanası mevcuttur ve özel kauçuk pompa ile de şişirmenizi sağlamaktadır.binlerce şişirme ve tah..
Marka: Master Stok Kodu: KM-10
KOD: KM-10   Kemer Maymuncuk SetiKemere takılabilen,taşınabilir pratik ve kullanışlı bir üründür. Standart on (10) parça maymuncuk tan oluşan bir settir. Set içerisinde asma kilit tarağı, standart maymuncuklar ve kastırmalar mevcuttur.Anahtarcılığı yeni öğrenenler veya yeni anahtarcılar iç..
Marka: Master Stok Kodu: CM-20
KOD: CM-20  Cep Maymuncuk SetŞekli ve boyutu cepte taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.Bu sette standart maymunluklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılar bulunmaktadır. Set içerinde tığ, deveboynu, karga-burun, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince ve kalın kastırm..
Marka: Master Stok Kodu: MST291
Elektronik Geçiş Ünitesi Dış Mekan KutusuMevcut olan kartlı geçiş veya tuşlu geçiş sistemlerinin dış mekanlara takılmaları çok büyük problemlere yol açıyorlar. Elektronik cihazların dışarıda muhafaza edilmeleri çok zordur. Elektronik cihazlar yağmurdan sudan kolay etkilenirler.Bu sebepten dolayı cih..
Marka: Master Stok Kodu: HYPV-07
Kod : HYPV-07   Hava Yastığı VanasıHava şişirme poMpası üzerinde sarı (pirinç) metal ve çevrilerek hava tahliyesi yapabilmenizi sağlayan vanası işine yaramaktadır. Özel  kağucuk pompa ile de şişirmenizi sağlamaktadır.Binlerce şişirme ve tahliye yapabilmenizi sağlayacak kapasi..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02
KOD: EMK-02 Lüks Emniyet Kancası (Açık Kahverengi) Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendili..
Marka: Master Stok Kodu: OKS-03
Kod: OKS-03   OTO MAŞA KASTIRMA Pantoğraflı otomobillerin kilitlerini çevirebilmek  için tasarlanmıştı.Pantoğraflı oto kilitlerinin profilleri daha kalın oldukları için,klasik oto kastırmalar pantoğraflı kilitlerde kullanımı esnasında boşluk yapmaktadır.OKS-03 kodlu kastırma sını..
Marka: Master Stok Kodu: OV-35
KOD: OV-35     Oval Silindir Kırma AparatıOval silindirleri bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Oval barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlicesıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar. Manivela şeklindeki kolu ile barel kırılır.* Minimum Barel yakalama mesaferi 2mm..
Marka: Master Stok Kodu: BAB-17
Kod: BAB-17   Barel Çevirme AparatıBu ürün dört ayrı fonksiyona sahiptir:1- Barel kırma aparatı ile (KIR-35) barel kırıldıktan sonra kilit mekanizmasını kumanda etmeye yarar. 2- Uç kısmı konik olduğundan hem silindirli gömme kilitlerin yaylı dillerini hem de;3- İspanyolet ve pencere kollarını k..
Marka: Master Stok Kodu: FR-10E
KOD: FR-10E    ELMAS AŞINDIRICI (KOZALAK)Barel sökmek için matkap ile kullanılan yüksek aşındırıcı ve kesici özelliği olan karbür çapraz kanallı kozalak veya gerçek adı ile freze. Çok amaçlı kullanıma sahiptir. Kesici Kısım 10 mm'dir...
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02B
KOD: EMK-02 Lüks Emniyet Kancası (Beyaz)Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendiliğinden matk..
Marka: Master Stok Kodu: PR-40
KOD: PR-40     Professional Pick SetÜrün Ergonomi yapıya sahiptir.İç içe katlanabilen cepleri mevcuttur.Bu sayede çok sayıda ürünü muhafaza edebilir.Böylece maymuncukları dilediğiniz gibi gruplandırabiliriz.Profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırı..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02G
Kod: EMK-02  Lüks Emniyet Kancası (Gri) Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendiliğinden matk..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02K
Kod: EMK-02  Lüks Emniyet Kancası (Kahverengi) Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendiliğind..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02S
KOD: EMK-02  Lüks Emniyet Kancası (Siyah) Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendiliğinden ma..
Marka: Master Stok Kodu: PR-50
KOD: PR-50    Profesyonel Maymuncuk SetiBu ürün serinin en hacimli ve büyük serisidir. oldukça büyük olarak tasarlanmıştır. Profesyonel anahtarcı ve çilingir ustalarının en büyük yardımcısıdır.Ustaların ihtiyacı olabilecek olan her tür manuel el maymuncuğunu bu setin içerisinde b..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-03
Kod: EMK-03  Exit Kapı KancasıDışa açılan kapılar için tasarlanmış olan bu ürün, hırsızlıklara karşı çok etkilidir.Dışa açılan normal veya yangın kapılarının (Exit Kapılar), hırsızlar tarafından esnetilerek, kanırtılmak süretiyle açılabilmesini engellemektedir. Ürünümüzün monte edilmesi son der..
Marka: Master Stok Kodu: KIR-35K
Kod: KIR-35K   Barel Kırma KafasıSüper hafif barel kırma aletinin  kafa kısmı 6L allen anahtarı da ortak kullanılmaktadır.   Alet sertleştirilmiş çelikten üretildi. Ağız kısmı standart silindir (Barel) şeklindedir. Aparat, silindirin kapıdan taşan kısmına geçirildikten sonra yan ..
Marka: Master Stok Kodu: MSF-08
Kod: MSF-08   Para Kasası Açma Yardımcı AletiÇelik para kasalarının açılabilmesi için tasarlanmış  bir üründür...
Marka: Master Stok Kodu: KM-10R
Kod: KM-10R Kemer Maymuncuk Seti-RenkliKemere takılabilen,cepte de taşınabilen pratik ve kullanışlı bir üründür. standart 10 parça renkli maymuncuklar dan oluşan bir settir. Set içerisinde asma kilit tarağı, standart maymuncuklar ve kastırmalar mevcuttur.Anahtarcılığı yeni öğrenenler veya y..
Marka: Master Stok Kodu: KA-01
KOD: KA-01    Kimlik AnahtarlıkYeni model Standart Kimlik anahtarlıklar. Anahtarların Vazgeçilmez arkadaşlarıdır. Çoklu Anahtar panolarının düzenlenmesinde çok pratik çözümdür.10 Ayrı renk seçeneği mevcuttur...
Marka: Master Stok Kodu: AB-M
Kod: (AB-M)     Mantar Anahtar Başlığı 1Pk.Mantar şeklinde olan başlık anahtarın üst kısmından takılmaktadır. Anahtara monte edilirken anahtarın halkadan çıkartılması gerekmektedir fakat alışılmış başlıklardan farklı bir görüntüsü vardır.Ambalaj : 400 adet (poşette)..
Marka: Master Stok Kodu: BAB-19
Kod: BAB-19Metal Barel Çevirme AparatıBarel kırma aparatı ile (KIR-35L) barel kırıldıktan sonra kilit mekanizmasını kumanda etmeye yarar.Kilit göbeğini (Silindiri) kırdıktan sonra boşalan kilit yuvasına sokulur ve açmak istenilen yöne çevrilerek, sanki kilidin kendi göbeği  ile açılıyormuş..
Marka: Master Stok Kodu: WR-01
KOD: MR-01    Monoblok Çelik RozetMonoblok Çelik Rozet; imalat çeliğinden üretilmiştir. 8 adet çelik vida ile kapıya monte edilebilir. 8 vidalı olması sayesinde çok sağlamdır. piyasadaki mevcut çelik rozetler 2 vidalı olarak üretilmektedir.Mevcut çelik rozetler ile kıyaslandığın..
Marka: Master Stok Kodu: CM-20R
KOD: CM-20R  Cep Maymuncuk Seti-RenkliBu sette renkli standart maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılar bulunmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince ve kalın kastırmalar mevcuttur. Pratik bir şek..
Marka: Master Stok Kodu: PP-24/TO
KOD : PP-24 İTOİÇİNDEKİLER ;ŞİFRE PİMLERİMASTER PİMLER YAYLAR BR-Y 4,50 mm0,90 mm11 mm 1 AD.4,95 mm1,35 mm17 mm  5,40 mm1,80 mm  5,85 mm2,25 mm  6,30 mm2,60 mm  6,75 mm3,15 mm  7,20 mm3,60 mm  7,65 mm4,05 mm  8,10 mm &nb..
Marka: Master Stok Kodu: MHN-20
Kod: MHN-20   Barel Kırma Sapı Süper hafif barel kırma aparatının alüminyum alaşımlı sertleştirilmiş çok hafif sapı, diğer kırıcılar ile de ortak kullanılabilmektedir.  Hem sapının ortak kullanılabilmesi hemde çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. ..
Marka: Master Stok Kodu: SR-28
Kod: SR-28   Çelik Rozet (28 mm)28 mm ve 6 vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet, kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar.Çelik rozetin arkadan görünümüÇelik rozetin önden görümü..
Marka: Master Stok Kodu: HX-00
Kod: HX-00   (Sadece Gövde) Çok Hafif Tüp Çektirme AletiRozet bulunan kapı kilitlerinde en etkin ve ideal çilingir yöntemi olarak bilinen tüp çektirme metodu, anahtarcı ve çilingirler için gerçek bir çözümdür.Anahtarcı ve çilingirler  için geliştirilen bu özel araç (profil, yuvarlak v..
Marka: Master Stok Kodu: MLV-12
Kod: MLV-12   Lever Türü Kilitlere Çakı Maymuncuk (European)Fişeli kapı kilitlerini açmak için tasarlanmış bir üründür. *This product is sold only to locksmiths...
Marka: Master Stok Kodu: SR-38
Kod: SR-38   Çelik Rozet (38 mm)Vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet, kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Özel imalat çeliğinden yapılmış olup su ısıl işlemden geçirilerek sertleştirilmiştir. Kurulumu kolay olup çok sağlam bir mukavemet sağlar. ..
Marka: Master Stok Kodu: FKM
KOD: FMK   Fiam Kırma Aparatı Fiyam (Yıldız)  tipi kilitleri kırarak açabilecek şekildedir. Uç kısmı mıknatıslıdır ve kolayca değiştirilebilir. Hareketli tutma kolu (+ - 90) çok güçlü sıkma ve kırma kolaylığı sağlar...
Marka: Master Stok Kodu: OKS-02
KOD: OK-02    OTO KASTIRMA ALETİOto kastırma aparatı, kuvvetli çeneleri yardımıyla otomobil çilingirliğinde büyük kolaylık sağlar. Kilidin kapak perdesini açık tutmak için tasarlanan ağız yapısı ve dışa yaylanan mekanizması profesyonel kullanıcıların vazgeçilmez yardımcısıdır. Kilidi çevir..
Marka: Master Stok Kodu: PP-18KL
KOD : PP-18 KALE / 2,70mm   Pas Pim SetiİÇİNDEKİLER ;ŞİFRE PİMİMASTER PİMŞİFRE YAYIBAREL SÖKME4,40 mm0,80 mm11 mm 1 ADET4,80 mm1,20 mm17 mm  5,20 mm1,60 mm  5,60 mm2,00 mm  6,00 mm2,40 mm  6,40 mm2,80 mm  6,80 mmKAPAMA&n..
Marka: Master Stok Kodu: PP-24/DF
KOD: PP-24 DAFPAS PİM SETSet içersinde çeşitli ölçülerde 4.500 kadar pim bulunmaktadır. Alt ve üst şifre pimleri, master pimleri ile şifre yaylarından oluşmaktadır. Set içersinde barel sökme aparatı (BR-Y) bulunmaktadır. Pimler Kale markalı kilitler için master yapımında kullanılmaktadır. ..
Marka: Master Stok Kodu: PR-40R
KOD: PR-40R  Profesyonel Maymuncuk Seti-RenkliBu renkli profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkartıcılardan oluşmaktadır. Set içerisinde tığ, deveboynu, karga burun, yılan, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince, orta ..
Marka: Master Stok Kodu: BK-40K
Kod: BK-40K   Borulu Barel Kırma Yedek KafasıBorulu barelleri (tirajlı veya kapazlama kilitler) bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar.* Minimum barel yakalama mesafesi 2 mm..
Marka: Master Stok Kodu: PR-50
Kod: PR-50   Büyük El Maymuncuk SetiBu ürün serinin en hacimli ve büyük serisidir. oldukça büyük olarak tasarlanmıştır. Profesyonel anahtarcı ve çilingir üstatlarının en büyük yardımcısıdır.Ustaların ihtiyacı olabilecek olan her tür manüel el maymuncuğunu bu setin içerisinde bulabi..
Marka: Master Stok Kodu: SR-48
Kod: SR-48    ÇELİK ROZET-48 mm 48 mm Çelik Rozet, imalât çeliğinden üretilmiştir. 6 adet çelik vida ile kapıya monte edilebilir. 6 vidalı olması sayesinde çok sağlamdır. Piyasadaki mevcut çelik rozetler 2 vidalı olarak üretilmektedir. Bu ürün mevcut çelik rozetler ile kıyaslandığında ç..
Marka: Master Stok Kodu: PP-24/KL
KOD : PP-24 KALE / 2,70mm  Pas Pim Seti İÇİNDEKİLER ; Şifre Pimi Master Pim Şifre Yayı  BarelSökme 4,40 mm 0,80 mm 11 mm 1 ADET 4,80 mm 1,20 mm ..
Marka: Master Stok Kodu: MST226
 Üniversal Kasa Açma ''L'' Teli  4 AdetKasa Açmak için Yardımcı ürün olarak kullanılan tel grubudur. Sert ve uçları şekillenmiş teller dir. Nikel kaplamalı ve paslanmaya karşı dirençlidir...
Marka: Master Stok Kodu: FMK-01
Kod: FMK 1   Yeni Fiam Kırma UçFiyam (Yıldız) tipi kilitlerinin açılmasında kullanılır.Anahtarı kayıp olan yada kilit göbeği arızalı olan fiyam göbeklerini,güç kullanarak kilit göbeğini bozmak süreti ile açmak için tasarlanmıştır...
Marka: Master Stok Kodu: SR-58
Kod: SR-58   Çelik RozetVidalı bu özel tasarımlı çelik rozet kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Özel imalat çeliğinden yapılmış olup su ısıl işlemden geçirilerek sertleştirilmiştir. Kurulumu kolay olup çok sağlam bir mukavemet sağlar. Normal r..
Marka: Master Stok Kodu: FMK-02
Yeni Dizayn Fiyam kilit kırma Aparatı (Şarjlı Bilyalı İçin)..
Marka: Master Stok Kodu: MUS-01
KOD: MUS-01  Şarjlı Maymuncuk Uç SetiŞarjlı (elektro) maymuncuk uçlarının tümünün bir arada bulunduğu pratik bir settir. Bu uçlar elektro maymuncuğun en önemli fonksiyonunu yerine getirmektedir.Set içerisindeki tüm uçlar özel olarak tasarlanmış.Sertleştirilmiş çelikten üretilmişlerdir.Şarj..
Marka: Master Stok Kodu: MST110
     Şarjlı Maymuncuk Uçları (ADET)Şarjlı Maymuncuk uçları,şarjlı maymuncuklar için tasarlanmıştır.Sertleştirilmiş özel çelikten üretilmiştir.KOD: MU-1 KOD: MU-2 KOD: MU-3 KOD: MU-4 KOD: MU-5 KOD: MU-6 KOD: MU-7..
Marka: Master Stok Kodu: MST019
Elektronik Geçiş  Ünitesi Dış Mekan Kutusu (Dar)..
Marka: Master Stok Kodu: PP-24/UN
KOD : PP-24   2,85mm Pas Pim Seti İÇİNDEKİLER ŞİFRE  PİMİ  MASTER  PİM ŞİFRE  YAYI BAREL SÖKME 4,40 mm 0,50 mm 11 mm  1 Adet ..
Marka: Master Stok Kodu: MST343
Rokop DiskÇelik rozetleri koparma ürünü olan Rokop kırıcılar için tasarlanmıştır.dış kısmı özel alaşım alüminyumdan üretilmiştir. İç Kısmındaki yataklama bölümü olan vidalı bölüm ise çelikten üretilmiştir. Ayrıca Çok hafif olacak şekilde dizayn edildiği için Anahtarcı ve çilingirlere kolaylık sağlar..
Marka: Master Stok Kodu: MPK-501
KOD:MPK-501   Vida Tutucu Aparat Tüp çektirme ve 4 in 1 Barel kırmalı tüp çektirme takımının çok önemli yardımcı aparatıdır. Özel çektirme vidalarını kilit göbeklerine kolay  vidalayabilmek için tasarlanmış bir üründür. Tasarımı sayesinde vidalama işlemi çok daha kolay ve de k..
Marka: Master Stok Kodu: SR-68
Kod: SR-68   Çelik RozetVidalı bu özel tasarımlı çelik rozet kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Özel imalat çeliğinden yapılmış olup su ısıl işlemden geçirilerek sertleştirilmiştir. Kurulumu kolay olup çok sağlam bir mukavemet sağlar. ..
Marka: Master Stok Kodu: FOD-9,9S
KOD: FOD-9,9S   Ford MaymuncukFord ve Jaguar'ın 6 ve 8 diskli kilitlerinde kullanmak üzere tasarlanmıştır. FOD-9 VE FOD-9S Maymuncuklar birbirlerine çık benzesine rağmen uç kısımları farklı uzunluktadır. Kısa uçlu olan 2000 yılına kadar olan Ford ve Jaguarlarda kullanılır. Uzun uçlu ise..
Marka: Master Stok Kodu: MU-11
Kod: MU-11Gold Serisi ŞArjlı Maymuncuk Adet)Şarjlı maymuncuk ile kullanılan maymuncuklarını en son serisidir. Kilit açmak için fazla güç uygulanan durumlarda daha dayanıklı olması için tasarlandı.Standart olan uçlardan daha kalın bir malzemeden üretilmiştir.Şarjlı maymuncuk aleti ile kullanılan m..
Marka: Master Stok Kodu: YSP-10
KOD: YSP-10    KUMANDA UCU SÖKME APARATI..
Marka: Master Stok Kodu: ROKOP3H
Rokop 3 Kafa YedekÇelik rozetleri koparmak için tasarlanmıştır.Özel çelikten üretilmiştir. Sap kısmı ve Alyen Anahtar,KIR-35 ve BK-40  Kırma ile ortak kullanılablir. Ayrıca Çok hafif olacak şekilde dizayn edil diği için Anahtacı ve çilingirlere kolaylık sağlar.Rozetin içindeki fırfır yuvas..
Marka: Master Stok Kodu: FR-28
KOD: FR-28      28 mm Fiam RozetTamamen sertleştirilmiş çelikten üretilen fiam rozetinin anahtar deliğinden, rozet için özel tasarlanmış anahtarı çalışabiliyor. Patentli tasarımı sayesinde, herhangi kırıcı veya delici aletlerle kilide zarar vermesi engellenmiştir...
Marka: Master Stok Kodu: KAMPANYA
***  ESKİYİ VER YENİYİ AL  KAMPANYASI  ***Eski şarjlınızı 250 liraya geri alıyoruz. Yenisi ile değişiyoruz...KOD: EM-04 LedŞarjlı maymuncuk kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilinir. Saniyede yüzlerce defa hareket ederek el ile yapılamayan vurma hızına u..
Marka: Master Stok Kodu: FR-38
KOD: FR-38      Fiam Rozet FR 38Tamamen sertleştirilmiş çelikten üretilen fiam rozetinin anahtar deliğinden,Rozet için özel tasarlanmış anahtarı çalışabiliyor.Vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Öz..
Marka: Master Stok Kodu: HY-10
KOD: HY-10   Hava Yastığı Otomobil kapılarını, cam fitilinden veya kapı kenarından kapıya zarar vermeden el pompası sayesinde kontrollü bir şekilde kapıyı aralamayı sağlar. Tahliye vanası sayesinde kolayca da havası tahliye edilebilir...
Marka: Master Stok Kodu: PC-02/6
Kod: PC-02/6   Pim Cımbızları (ADET)Pimleri tutmak için uç tarafı ince olarak özel dizayn edilmiştir. Yaylanma sertliği fazla olmadığı için uzun çalışmalarda eli yormaz...
Marka: Master Stok Kodu: MST280
3 in 1 Süper Hafif Rozet Koparma Kafası3 in 1 Süper hafif barel kırma setinin, alüminyum alaşımlı sertleştirilmiş sapı, üç üründe de ortak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hemde çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6 L alyen anahtarı da ortak kullanılmaktadır.Bu ürünü t..
Marka: Master Stok Kodu: HY-10U
Kod: HY-10U   "U" Şekilli Hava YastığıYeni nesil hava yastığı, çift taraftan kastırır. Takımlar "U" hava yastığının ortasından kolayca çalıştırır.Hava yastığının "U" şeklinde olmasından dolayı standart modellere göre daha kullanışlıdır. "U" olan kısmından rahatlıkla araç içine müdahale yap..
Marka: Master Stok Kodu: MKS-100k
Kod: MKS-100K   Anahtar Standı  (50x100 cm) (KIRMIZI)Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür. Anahtarcı dükkanlarının en önemli dizaynı mevcut anahtar çeşitlerinin görülebilir bir şekilde duvarlara asılmasıdır. Piyasadaki anahtar çeşidi o kadar çokt..
Marka: Master Stok Kodu: MST353
FIR FIR KIRMA UÇSilindirli kilitlerin kullanıldığı kapı veya ünitelerde silindirli kilitlerin zorlamak sureti ile kırılmasını veya tahrip edilmesini önlemek için önünde çelik fırfırlar olan çelik rozetler mevcuttur. Çelik rozetin kırılabilmesi için, önünde bulunan koruyucu fırfırının kırılması ..
Marka: Master Stok Kodu: KA-04
KOD: KA-04    Anahtar Şekilli Kimlik AnahtarlıkYeni model anahtar şekilli kimlik anahtarlıklar, Anahtarların vazgeçilmez arkadaşlarıdır. Çoklu anahtar panolarının düzenlenmesinde çok pratik çözümdür.10 ayrı renk seçeneği MEVCUTTUR...
Marka: Master Stok Kodu: MKS-100s
Kod: MKS-100S   Anahtar Standı (50x100 cm) (SİYAH) Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür. Anahtarcı dükkanlarının en önemli dizaynı mevcut anahtar çeşitlerinin görülebilir bir şekilde duvarlara asılmasıdır. Piyasadaki anahtar çeşidi o kadar çoktur k..
Marka: Master Stok Kodu: FR-05
Kod: FR-05   Bilyalı Kesici Set Bilyeli anahtar kesici ve takipçi uçlarıÖlçüler: 6 x 40 cm MASTER tarafından özel olarak tasarlanan kesme açısı ve okuma açısı, hem uzun ömür hem de sağlıklı çalışma dizaynına sahiptir. Üründe kullanılan malzeme özel olarak ısıl işlemden geçirilip 65 rokve..
Marka: Master Stok Kodu: OM-50K
Kod: OM-50KKement Oto Açıcı-Kısa (100 cm)Süper esnek açıcı, arabaların kapı aralığından sokularak kapı kollarını ve emniyet pimlerini açmaya yarar. Bu set çok özel esnek, paslanmaz metal borudan imal edilmiştir. İçinde ince örgülü çelik tel ucunda kement boğumu bulunan bir alettir. Kementi a..
Marka: Master Stok Kodu: FML-04
Kod: FML-04   Patentli Fiam Kilit (Fiam Rozetle Uyumlu)Fiam (Yıldız) Kilit Master'in Patentli anahtar tasarımı ile Fiam Çelik Rozetle çalışabilecek şekilde tasarlanmış bir üründür.Fiam Çelik Rozet, sadece kendisi için özel üretilmiş fiam (Yıldız) anahtarlar tarafından açılabilmektedir. Ö..
Marka: Master Stok Kodu: MKS-50k
Kod: MKS-50    (KIRMIZI)Tezgah Üstü Anahtar Standı (35x55 cm)Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür.Anahtarcı dükkanlarının en önemli dizaynı mevcut anahtar çeşitlerinin görülebilir bir şekilde duvarlara asılmasıdır. mevcut olan anahtar çeşidi o kadar ç..
Marka: Master Stok Kodu: OM-50
KOD: OM-50   Kement Oto AçıcıSüper esnek açıcı, arabaların kapı aralığından sokularak kapı kollarını ve emniyet pimlerini açmaya yarar. Bu set çok özel esnek, paslanmaz metal borudan imal edilmiştir. İçinde ince örgülü çelik tel ucunda kement boğumu bulunan bir alettir. Kementi açmak için ..
Marka: Master Stok Kodu: MKS-50s
Kod: MKS-50    (SİYAH)Tezgah Üstü Anahtar Standı (35x55 cm)Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür.Anahtarcı dükkanlarının en önemli dizaynı mevcut anahtar çeşitlerinin görülebilir bir şekilde duvarlara asılmasıdır. mevcut olan anahtar çeşidi o..
Marka: Master Stok Kodu: KH-01
Kod: KH-01   4-in-1 TAnahtar Standı Kancası Plastik ABS ham maddesinden üretilmiştir. Çok şık ve kullanışlıdır. Stantların rengine göre KIRMIZI ve SİYAH renkleri vardır...
Marka: Master Stok Kodu: GFM-04
KOD: GFM-04   Fiam Ham AnahtarPatentli fiam anahtarlarımız, yine patentli olan fiam çelik rozetler için üretilen anahtar çeşididir. Patentli olan Fiam çelik rozetlerde ancak bu profilde olan bir anahtar dönebilmektedir. Başka profilde bir fiam anahtar girse bile dönememektedir. Böylece..
Marka: Master Stok Kodu: OM-50U
KOD: OM-50U   Kement Oto Açıcı (200 cm)Süper esnek açıcı, arabaların kapı aralığından sokularak kapı kollarını ve emniyet pimlerini açmaya yarar. Bu set çok özel esnek, paslanmaz metal borudan imal edilmiştir. İçinde ince örgülü çelik tel ucunda kement boğumu bulunan bir alettir. Kement..
Marka: Master Stok Kodu: FR-20
Kod: FR-20   Freze Bıçağı (2 mm) Volkswagen, Fiat, Renault, Ford Transit anahtarlarını ve diğer 2 mm kesme aralığı gereken modellerdeki pantograf otomobil anahtarlarını kopyalamak için kullanılan freze setidir. Özel alaşımı sayesinde yüksek kesme kapasitesi ve uzun ömre sahiptir.Ölçüler : 6 x 2..
Marka: Master Stok Kodu: CKRK
Kod: CKRK    ÇIKRIKÇelik rozetlerin montajında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bilhassa Monoblok rozetlerin arka aynasının kapının kilit boşluğuna monte edilmesinde  büyük kolaylık sağlamaktadır. Kapı kilit boşluğu içerisinden monte edilen somunları bu ürünümüzle kolayca takabilirsin..
Marka: Master Stok Kodu: OM-11/12/15/22/23/24
KOD: OM-22   Geniş Duble ’’L’’ Master'in bu ürünün oldukça kullanışlı bir açıcıdır. Bir ucu yukarı dönük bir kanca ve öteki ucu dışa dönük bir kanca olup yukarıdan veya aşağıdan dikey bağlantılara kolayca ulaşabilir. Özel alaşımlıdır. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili, dikey çubuk s..
Marka: Master Stok Kodu: BT-S
Kod: BT-S   Master Anahtar Barel Toplama Seti Tüm anahtarcılar için gerekli ekipmanların başında gelir. Tüpü çıkartılan barelin yaylarının ve alt pimlerinin dökülmesini kimse istemez, çünkü yerlerine dizmek uzun zaman almakta ve can sıkıcı olmaktadır.     Bunu önlemenin en b..
Marka: Master Stok Kodu: MST064
KOD: OM-10   Dikey Kanca"Dikey kanca" dikey ve yatay çubuklara (rotlara) ulaşarak yeni model bir çok arabaları açmada kullanılır. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili. dikey çubuk stili.   ------------------------------------------------------------------------------------------..
Marka: Master Stok Kodu: TK-01,02
KOD: TK-01 / TK-02   TakozCam fitili ile cam veya kapı arasına takılabilir. Sivri uçlu yapısı sayesinde kolayca takılır. Aydınlatma sondası ve oto çubuklarının rahat kullanılmasını sağlar. Kalın veya ince kanırtma takozunu kullanın..
Marka: Master Stok Kodu: KCS
KOD: KC    Kırık Anahtar Çıkarma Aparatı Çıkrık yani Kırık anahtar çıkarma aparatı, adından da anlaşıldığı gibi kilit veya barel içerisinde kırılmış bir anahtarı çıkarmak için tasarlanmıştır.Kilit içerisinde kırılan anahtarı çıkarmayı çok zor ve zaman alan bir durum haline gelmemesini..
Marka: Master Stok Kodu: MFR-40
KOD: MFR-40    Mul-t-lock Kesici SetMul-t-lock anahtarlarını kopyalamak artık zor değil !Bu set sayesinde mul-t-lock anahtarlarını kopyalamak hem kolay hem de basit. Set içersinde iki kesici ve iki takipçi bulunmaktadır.Takımlardan biri iç diğeri ise dış şifreleri kopyalamaktadır. Kes..
Marka: Master Stok Kodu: PL-15
KOD: PL-15   Plastik Levye    Plastik levye ile oto kapılarına zarar vermeden kastırarak kapı ile araba gövdesi arasında aralık oluşturabilir ve o aralıktan kapının arasına susta salabilirsiniz. sizi uğraştırmadan ve kapıya zarar vermeden kolayca çözüme ulaşabilirsiniz.  &nb..
Marka: Master Stok Kodu: FM-04
KOD: FM-04    Fiam Kilit Açma MaymuncuğuYıldız tip kilitleri açmak için tasarlanmış bir aparattır. Üç ve dört taraflı tüpleri açmada kullanılır.Bu tür kilitleri saniyelerle ifade edilecek zamanlarda açarak anahtarcıya büyük kolaylıklar sağlar.Orta kısmındaki disk, açma istenilen yere ..
Marka: Master Stok Kodu: OM-01 ,02 ,03
 OM-01                                   OM-02                                    OM-03 Son yıllarda otomobi..
Marka: Master Stok Kodu: MST221
Plastik Cımbız Seti CS7Pim yada diğer ufak materyalleri tutmak için kullanılan bir çok farklı uç sisteminde çeşitli ve sağlam bir ürün gurubudur. Manyetikleşen metalleri tutmak için çok kullanışlı bir üründür mıknatıslanma yapmaz...
Marka: Master Stok Kodu: DK-16
Kod: Y1-DP   Bilyalı Maymuncuk UçlarıBilyalı Maymuncuk Uçları, şarjlı aletimiz olan BEM-01'le birlikte kullanılır. Bilyalı kilit göbeklerini açmak için hazırlanmış bir maymuncuk ucudur. Bu maymuncukla çok hızlı bir şekilde bilyalı bareli açabilirsiniz. Resimde görülen model bir adet ola..
Marka: Master Stok Kodu: OM-60K
 KOD: OM-60K  Esnek Oto Açma Teli-Kısa (1 metre) Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. Uç yapısı otomobil içi kapı kollarına ve mandallarına müdahaleyi mümkün kılar. Geniş tutamacı , anahtarcıya daha kolay kullanım imkânı sağlar. ..
Marka: Master Stok Kodu: KL-YR
 Kod: KL-YR   Kale Merkezi Kilit Yüzey Rozeti..
Marka: Master Stok Kodu: KS-01
Kod: KS-01...KS-11  Kastırmalar (ADET)  manuel ve elektronik maymuncukların vazgeçilmez yardımcılarıdır. Her konuma göre farklı formlarda dizayn edilmiştir. Tek taraflı, çift taraflı, ince, orta ve kalın modelleri mevcuttur...
Marka: Master Stok Kodu: OKA-01
Kod: OKA-01 Otel Tip Kimlik AnahtarlıkOtel, Motel, pansiyon gibi mekanlarda kullanılan otel tipinde Kimlik Anahtarlık modeli. Ürün üzerinde bulunan yuvarlak lastik halka sayesinde, bırakılan panoya zarar vermez. Pakette 10 farklı renk bulunmaktadır.Ambalaj: 25 Adet poşet...
Marka: Master Stok Kodu: Tel-Ka
Kod: Tel-Ka   Bilyalı Maymuncuk Yedek Tel (Kalın)Bilyeli maymuncuk yedek tel,bakır telden üretilmiştir. Bilyeli şarjlı maymuncuk BEM-01'de kullanılır. Bilyeli kilitlerin maymuncuk ile açılması esnasında kullanılmaktadır. Maymuncuk uçlarının her kullanımdan sonra üzerine yerleştiril..
Marka: Master Stok Kodu: Tel-In
Kod: Tel-In   Bilyalı Maymuncuk Yedek Tel (İnce)Bilyeli maymuncuk yedek tel,bakır telden üretilmiştir. Bilyeli şarjlı maymuncuk BEM-01'de kullanılır. Bilyeli kilitlerin maymuncuk ile açılması esnasında kullanılmaktadır. Maymuncuk uçlarının her kullanımdan sonra üzerine yerleştirilm..
Marka: Master Stok Kodu: OM-60
KOD: OM-60    Esnek Oto Açma Teli (1,5 metre) Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. Uç yapısı otomobil içi kapı kollarına ve mandallarına müdahaleyi mümkün kılar. Geniş tutamacı anahtarcıya daha kolay kullanım imkânı sağlar...
Marka: Master Stok Kodu: KL-2M
Kod: KL-2M   Kale Merkezi Kilit Çelik Rozeti Vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Özel imalat çeliğinden yapılmış olup su ısıl işlemden geçirilerek sertleştirilmiştir. Kurulumu kolay olup çok sağlam bir mukavemet ..
Marka: Master Stok Kodu: OM-60U
 KOD: OM-60U Esnek Oto Açma Teli-Uzun (2 metre)Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. Uç yapısı otomobil içi kapı kollarına ve mandallarına müdahaleyi mümkün kılar. Geniş tutamacı anahtarcıya daha kolay kullanım imkânı sağlar...
Marka: Master Stok Kodu: MPK-501
Kod: MPK-501   Mıknatıslı Maymuncuk Tutucu Adaptör (Bilyeli Maymuncukları için)Bilyeli maymuncuk tutucu adaptörü özel tasarım bir üründür. Maymuncuk tutucu adaptör, mıknatıslı ve özel olarak yapılmış altı köşe bits saplıdır. İçerisine yüksek çekim kabiliyeti olan metal mıknatıs gömülm..
Marka: Master Stok Kodu: TO-2M
KOD: TO-2M    İTO Merkezi Kilit Çelik Rozetiİto merkezi kilitler için özel bir ürüdür. İki adet ayrı ayrı rozet yerine tek bir rozet olarak tasarlanmıştır. Bu tasrımı sayesinde ürün kapıda inanılmaz bir mukavemet sağlamaktadır.4 adet standar ve 2 adet ekstra kalın vida ile rozet kopar..
Marka: Master Stok Kodu: Mandrel
MANDRELÇok amaçlı el aleti ve aparatlarda kullanılabilecek bits mandiren...
Marka: Master Stok Kodu: KZ-01,02
KOD : KZ-01    KORUYUCU ZARFCam pedi otomobil çilingirciliğinin vazgeçilmez yardımcılarından birisidir. Çilingir açmak istediği aracın hasar görmesini istemediği gibi müşteride bunu beklemektedir. Bu yüzden kapı aralıklarından sokulan oto &cc..
Marka: Master Stok Kodu: MST012K
KOD: Sihirbaz KAMPANYASI5 adet alana   1 adet hediyeÇekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapıları sayesinde her tür kapıda başarılıdırlar. Son derece sağlamdır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmi..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01B
Kodu: EMK-01B    MASTER EMNİYET KANCASI - BEYAZ Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Cıvatalarının uç taraflar..
Marka: Master Stok Kodu: SH-16K
KOD: SH-16K  Kapı Açma Sihirbazı (Kalın & Kısa)Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekildiğinde anahtarın unutulması yada kaybolması durumunda kapıları açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam ..
Marka: Master Stok Kodu: OM-14
KOD: OM-14    Çakı Oto Maymuncuk Bu ürün pantograflı otolar dışında bütün otolarda kullanılabilir. Çakı şekli itibarı ile son derecede pratiktir. 14 değişik ucu vardır. Ters ve düz olarak ayrı ayrı kullanılabilir.    *Orjinal kılıfı ile satılır..   *Bu ürünün satış..
Marka: Master Stok Kodu: AB-H
Kod: AB-H   Plastik Anahtar Başlığı1 Paket 300 Adet...
Marka: Master Stok Kodu: KA-02
Code: KA-02     Tombul Kimlik Anahtarlık (100 Ad.)Standart kimlik anahtarlıktan farklı olarak dizayn edilmiş olan KA-02 modeli, geniş yazı alanı ile numaralandırma işlemlerinde Tüm karışık pano uygulamaları için idealdir. Pakette 10 adet farklı renk bulunmaktadır.Ambalaj: 100 adet/poş..
Marka: Master Stok Kodu: BATARY
Şarjlı Bilyalı Maymuncuk Yedek Bataryası..
Marka: Master Stok Kodu: OKS-04
KOD: OK-04    ÇİFT TARAFLI OTO MAŞA KASTIRMA Oto kastırma aparatı, kuvvetli çeneleri yardımıyla otomobil çilingirliğinde büyük kolaylık sağlar. Kilidin kapak perdesini açık tutmak için tasarlanan ağız yapısı ve dışa yaylanan mekanizması profgesyonel kullanıcıların vazgeçilmez yardımcısıdır..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01GU
Kodu: EMK-01GU    MASTER EMNİYET KANCASI - GümüşEmniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Cıvatalarının uç tarafları ..
Marka: Master Stok Kodu: SH-18K
KOD: SH-18K   Kapı Açma Sihirbaz (Kalın & Uzun) Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekildiğinde anahtarın unutulması yada kaybolması durumunda kapıları açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01G
Kodu: EMK-01G    MASTER EMNİYET KANCASI - GRİ Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları ke..
Marka: Master Stok Kodu: SH-16
KOD: SH-16   Kapı Açma Sihirbaz (İnce & Kısa)Bilhassa telaşeyle evden çıkarken kapının çekildiği ve anahtarın içeride unutulduğu durumlarda çilingirlerin sözkonusu kapıyı zedelemeden ve büyük bir kolaylıkla açmaları için üretilmiş bir üründür. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür..
Marka: Master Stok Kodu: ASD-60
Kod: ASD-60   Aydınlatma Sondası Her türlü kilit açma işlemlerinde çalışma alanını güçlü halojen lambası ile aydınlatarak büyük kolaylık sağlar. Özellikle otomobil kapılarını açarken güçlü vantuzu sayesinde cama yapıştırıp istenilen şekle giren kablosuyla da aydınlanmasını istediğiniz ..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01K
Kodu: EMK-01K    MASTER EMNİYET KANCASI - KAHVERENGİ Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç taraf..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01S
Kodu: EMK-01S     MASTER EMNİYET KANCASI - SiyahEmniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendi..
Marka: Master Stok Kodu: SH-18
KOD: SH-18   Kapı Açma Sihirbaz (İnce & Uzun)Kilitlenmeden çekilen ve anahtarı içeride unutulan çekili kapıları zedelemeden açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. SH-18 KIRM..
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01BK
Kod: EMK-01BK   MASTER EMNİYET KANCASI - BakırEmniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Cıvatalarının uç tarafları kendiliğinden m..
Marka: Master Stok Kodu: SH-22
Kod: SH-22   Ters SihirbazGünümüzde kapılar genellikle içe doğru açılır. Ancak bazı kapılar dışa doğru açılırlar (Yangın kapısı,güvenlik kapıları vs.)Mevcut sihirbazlar bu tür kapılarda iş göremezler. Bu tarz kapıların açılabilmesi için tasarlanmış olan Ters Sihirbaz çok başarılıdır. Hatta..
Marka: Master Stok Kodu: SH-20
KOD: SH-20   Çok Uzun Kapı Açma Sihirbaz (İnce & Uzun)Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekildiğinde anahtarın unutulması yada kaybolması durumunda kapıları açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağ..
Marka: Master Stok Kodu: MKA-10
Kod: MKA-10    Standart Kimlik Anahtarlık 100 Ad.Standart ucu Kimlik anahtarlık, TÜM karışık pano uygulamalarında kesin çözüm. Paket 10 adet farkli turmob bulunmaktadır içersinde.Ambalaj: 100 Adet poşet...
Marka: Master Stok Kodu: SH-300
Kod: SH-300   Z Teli Set (7 Parça)Üzerine çekilmiş kapıları açabilmek için tasarlanmıştır. Çekili kilitli kapı kilitlerin yaylı dillerini,bu farklı şekil ve boyda üretilmiş olan Z teli seti ile açmak son derece kolay ve çabuktur.Setin içerisinden en uygun olan model seçilir.Ürün,açmak iste..
Marka: Master Stok Kodu: MSM
Kod: MSM    Manuel MaymuncuklarBu maymuncuk aparatları, farklı anahtar ve kilit profillerine göre farklı şekillerde tasarlanmıştır. Kolay taşınabilir, pratik ve hafiftir. Sadece kastırma ve bu takımla kolayca çilingir hizmeti verebilirsiniz...
Marka: Master Stok Kodu: GT-11
Kod: GT-11   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu set, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Set içerisinde oto kastırma mevcuttur.Audi, VW, Scoda, Seat, Porsche, BMW vb. ..
Marka: Master Stok Kodu: EMC-01
Kod: EMC-01  Emniyet ÇubuklarıEmniyet çubukları 10 x 20  veya 10 x 30 mm kalınlığında dolu demir lamalardan üretilmiştir. Monte edildiklerinde ise monte edildikleri kapılara çok yüksek mukavemet sağlar. Herhangi manivela veya levye ile kastırılamaz.Ürün iki parçadan oluşur. ''V'' kana..
Marka: Master Stok Kodu: DSM
Kod: DSM  Manuel Çift Taraflı MaymuncuklarBu maymuncuklar tek tek kapı kilidine göre taşınabilir. Pratik ve hafifdir. Sadece kastırma ve bu takımla kolayca çilingir hizmeti verebilirsiniz...
Marka: Master Stok Kodu: KOS
Kod: KOS    KÖS ( Dört köşe Delik Yapıcı)Emniyet kancalarının montajında kullanılan özel bir aparat dır. Emniyet kancasının karşılığının dikdörtgen şeklindeki yuvasını açmada kullanılır.Matkap yardımı ile açılan küçük çaptaki yuvarlak delik, Kös ile dikdörtgen haline getirilir...
Marka: Master Stok Kodu: GT-01
Kod: GT-01   Yüksek Güvenlik Oto SetBu set, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobillerin kilidini açmak için kullanılır. Set içerisinde oto kastırma mevcuttur.Audi, VW, Scoda, Seat, Porsche, BMW vb...
Marka: Master Stok Kodu: GT-02
Kod: GT-02   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu set, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Tabanca şeklindeki Atlatma ile kilitleme yönüne dönen tüpleri açma yönüne atlatmak suretiyle açmak mümkündür.Audi, VW, Scoda, Seat, Porsche, BMW vb...
Marka: Master Stok Kodu: HILAL
KOD: Hilal  Hilal MaymuncukYaprak fişeli çift taraflı yüksek güvenlikli kilitlerde, kapı çekili iken anahtar deliğinden kapı koluna müdahale ile dilin çektirilmesini sağlar. Ürün yatay bir şekilde anahtar deliğinden içeriye sokulur.orta kısmındaki yay şekli takip edilerek doksan ..
Marka: Master Stok Kodu: OMT-10
Kod: OMT-10  Oto Kilit Mengenesi..
Marka: Master Stok Kodu: AKM-10
Kod: AKM-10   Asma Kilit Açma Aparatı (10'lu Set)Asma kilit maymuncuğu birçok klasik asma kilitlerini hızlı bir şekilde açabilmenizi sağlar. Aynı zamanda bu manuel maymuncuk aparatında elinize zarar vermemeniz için plastik kaplama ile ellerinizin değdiği yerler (saplar) muhafaza edilmiştir..
Marka: Master Stok Kodu: AKM-20
Kod: AKM-20   Master Asma Kilit Maymuncuğu (Full Set)Asma kilit maymuncuğu birçok klasik asma kilitleri hızlı bir şekilde açabilmenizi sağlar. Aynı zamanda bu manuel maymuncuk metodunda elinize zarar vermemeniz için plastik kaplama ile ellerinizin değdiği yerler muhafaza edilmiştir.Aynı za..
Marka: Master Stok Kodu: MKB-1001
Kod: MKB-1001     Kavanoz Mantar Başlık (1.000 Ad.)Hem Ekonomik hemde anahtar başlıklarımızı rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz Ergonomi modeli.Ambalaj: 1.000 adet'lik plastik kavanozda...
Marka: Master Stok Kodu: MKB-1000
Kod: MKB-1000     Kavanoz Yarımay Anahtar BaşlığıHem Ekonomik hemde anahtar balıklarınızı rahatlıkla muhafaza edebileceğiniz Ergonomi modeli.Ambalaj: 1.000'lik plastik kavanozda...
Marka: Master Stok Kodu: BK-28
Kod: BK-28   28 mm Barel Kırma AparatıBorulu barelleri (tirajlı kilitleri) bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar. *Minimum barel kırma mesafesi 2 mm..
Marka: Master Stok Kodu: GT-12
Kod: GT-12   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu set, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Set içerisinde oto kastırma mevcuttur.Renault, Peugeot, Citroen, Opel vb.   ..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-X
KOD: PRO-X    Profesyonel Oto Ful Set Taşıma çantası PRO-X Modelinde özel olarak yeniden tasarlanan Profesyonel oto maymuncuk, takımların taşınmasını kolaylaştırır.Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar..
Marka: Master Stok Kodu: ZEMBİL-2
ZEMBİL TEZGAH ÜSTÜ BİLEY MAKİNASISon derece pratik bir üründür. Adından da anlaşıldığı gibi mevcut tezgahın üzerine kurulabilir ve çok az yer kaplar. İş yerinde makina için özel bir yer hazırlanmasına gerek kalmaz.Kuru ve sulu bileme yapabilmektedir. ..
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 195 (0 Sayfa)