Menu
Your Cart

Ev Maymuncukları

Marka: Master Stok Kodu: BEM-01
Kod: BEM-01  Bilyalı Şarjlı Maymuncuk SetiBilyalı Şarjlı Maymuncuk(BEM-01), bilyalı kapı kilidi göbeklerini açmak için hazırlanmıştır.Kilitleri hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Beraberinde özel yapılmış maymuncuk uçları da verilmektedir.BEM-01 Setinin içerisinde;KaLe, KaLe Sistem, İTO..
Marka: Master Stok Kodu: EM-01
KOD: EM-04 Led  Şarjlı-Ledli Maymuncuk Seti     Şarjlı maymuncuk kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilinir. Saniyede yüzlerce defa hareket ederek el ile yapılamayan vurma hızına ulaşır, bu sayede kilidin açılmasında anahtarcının yegane ..
Marka: Master Stok Kodu: KM-10
KOD: KM-10   Kemer Maymuncuk SetiKemere takılabilen,taşınabilir pratik ve kullanışlı bir üründür. Standart on (10) parça maymuncuktan oluşan bir settir. Set içersinde asma kilit tarağı, standart maymuncuklar ve kastırmalar mevcuttur.Anahtarcılığı yeni öğrenenler veya yeni anahtarcılar için..
Marka: Master Stok Kodu: CM-20
KOD: CM-20   Cep Maymuncuk SetiŞekli ve boyutu cepte taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.Bu sette standart maymunluklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılar bulunmaktadır. Set içerinde tığ, deveboynu, karga-burun, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince ve kalın ..
Marka: Master Stok Kodu: PR-40
KOD: PR-40     Professional Pick SetÜrün Ergonomi yapıya sahiptir.İç içe katlanabilen cepleri mevcuttur.Bu sayede çok sayıda ürünü muhafaza edebilir.Böylece maymuncukları dilediğiniz gibi gruplandırabiliriz.Profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırı..
Marka: Master Stok Kodu: PR-50
KOD: PR-50    Profesyonel Maymuncuk SetiBu ürün serinin en hacimli ve büyük serisidir. oldukca büyük olarak tasarlanmıştır. Profesyonel anahtarcı ve çilingir ustalarının en büyük yardımcısıdır.Ustaların ihtiyacı olabilecek olan her tür manuel el maymuncuğunu bu setin içerisinde bulabi..
Marka: Master Stok Kodu: KM-10R
Kod: KM-10R  Kemer Maymuncuk Seti-RenkliKemere takılabilen,cepte de taşınabilen pratik ve kullanışlı bir üründür. standart 10 parça renkli maymuncuklar dan oluşan bir settir. Set içerisinde asma kilit tarağı, standart maymuncuklar ve kastırmalar mevcuttur.Anahtarcılığı yeni öğrenenler ..
Marka: Master Stok Kodu: CM-20R
KOD: CM-20R  Cep Maymuncuk Seti-RenkliBu sette renkli standart maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılar bulunmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince ve kalın kastırmalar mevcuttur. Pratik bir şek..
Marka: Master Stok Kodu: PR-40R
KOD: PR-40R  Profesyonel Maymuncuk Seti-RenkliBu renkli profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkartıcılardan oluşmaktadır. Set içerisinde tığ, deveboynu, karga burun, yılan, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince, orta ..
Marka: Master Stok Kodu: PR-50R
KOD: PR-50R   Büyük Maymuncuk Bu ürün serinin en hacimli ve büyük serisidir. oldukça büyük olarak tasarlanmıştır. Profesyonel anahtarcı ve çilingir üstatlarının en büyük yardımcısıdır.Ustaların ihtiyacı olabilecek olan her tür manüel el maymuncuğunu bu setin içerisinde bulabilirs..
Marka: Master Stok Kodu: MUS-01
KOD: MUS    Şarjlı Maymuncuk Uç SetiŞarjlı (elektro) maymuncuk uçlarının tümünün bir arada bulunduğu pratik bir settir. Bu uçlar elektro maymuncuğun en önemli fonksiyonunu yerine getirmektedir.Sertleştirilmiş çelikten yapılmıştır. Her türlü yale ve oto kilitlerini açmak için hassas bir şek..
Marka: Master Stok Kodu: MST110
     Şarjlı Maymuncuk Uçları (ADET)Şarjlı Maymuncuk uçları,şarjlı maymuncuklar için tasarlanmıştır.Sertleştirilmiş özel çelikten üretilmiştir.KOD: MU-1 KOD: MU-2 KOD: MU-3 KOD: MU-4 KOD: MU-5 KOD: MU-6 KOD: MU-7..
Marka: Master Stok Kodu: MU-11
Gold Seri Şarjlı Maymuncuk Uç (Adet)..
Marka: Master Stok Kodu: KAMPANYA
***  ESKİYİ VER YENİYİ AL  KAMPANYASI  ***Eski şarjlınızı 250 lira ya geri alıyoruz. Yenisi ile değişiyoruz...KOD: EM-04 LedŞarjlı maymuncuk kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilinir. Saniyede yüzlerce defa hareket ederek el ile yapılamayan vurma hızın..
Marka: Master Stok Kodu: FM-04
KOD: FM-04    Fiam Kilit Açma MaymuncuğuYıldız tip kilitleri açmak için tasarlanmış bir aparattır. Üç ve dört taraflı tüpleri açmada kullanılır.Bu tür kilitleri saniyelerle ifade edilecek zamanlarda açarak anahtarcıya büyük kolaylıklar sağlar.Orta kısmındaki disk, açma istenilen yere ..
Marka: Master Stok Kodu: DK-16
Kod: DK-16  Bilyalı Maymuncuk Uçları Bilyalı Maymuncuk Uçları, şarjlı aletimiz olan BEM-01'le birlikte kullanılır. Bilyalı kilit göbeklerini açmak için hazırlanmış bir maymuncuk ucudur. Bu maymuncukla çok hızlı bir şekilde bilyalı bareli açabilirsiniz. Resimde görülen model bir adet olarak..
Marka: Master Stok Kodu: MST012K
KOD: Sihirbaz KAMPANYASI5 adet alana   1 adet hediyeÇekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapıları sayesinde her tür kapıda başarılıdırlar. Son derece sağlamdır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilmi..
Marka: Master Stok Kodu: SH-16K
KOD: SH-16K  Kapı Açma Sihirbazı (Kalın & Kısa)Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekildiğinde anahtarın unutulması yada kaybolması durumunda kapıları açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam ..
Marka: Master Stok Kodu: SH-18K
KOD: SH-18K   Kapı Açma Sihirbaz (Kalın & Uzun) Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekildiğinde anahtarın unutulması yada kaybolması durumunda kapıları açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam..
Marka: Master Stok Kodu: SH-16
KOD: SH-16   Kapı Açma Sihirbaz (İnce & Kısa)Bilhassa telaşeyle evden çıkarken kapının çekildiği ve anahtarın içeride unutulduğu durumlarda çilingirlerin sözkonusu kapıyı zedelemeden ve büyük bir kolaylıkla açmaları için üretilmiş bir üründür. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür..
Marka: Master Stok Kodu: SH-18
KOD: SH-18   Kapı Açma Sihirbaz (İnce & Uzun)Kilitlenmeden çekilen ve anahtarı içeride unutulan çekili kapıları zedelemeden açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağlam ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. SH-18 KIRM..
Marka: Master Stok Kodu: SH-22
Kod: SH-22   Ters SihirbazGünümüzde kapılar genellikle içe doğru açılır. Ancak bazı kapılar dışa doğru açılırlar (Yangın kapısı,güvenlik kapıları vs.)Mevcut sihirbazlar bu tür kapılarda iş göremezler. Bu tarz kapıların açılabilmesi için tasarlanmış olan Ters Sihirbaz çok başarılıdır. Hatta..
Marka: Master Stok Kodu: SH-20
KOD: SH-20   Çok Uzun Kapı Açma Sihirbaz (İnce & Uzun)Çekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekildiğinde anahtarın unutulması yada kaybolması durumunda kapıları açmak için tasarlanmıştır. Çok ince ve esnek yapısı sayesinde her tür kapıda başarılıdır. Son derece sağ..
Marka: Master Stok Kodu: SH-300
Kod: SH-300  Z Teli Set (7 Parça)Üzerine çekilmiş kapıları açabilmek için tasarlanmıştır. Çekili kilitli kapı kilitlerin yaylı dillerini,bu farklı şekil ve boyda üretilmiş olan Z teli seti ile açmak son derece kolay ve çabuktur.Setin içerisinden en uygun olan model seçilir.Ürün,açmak istediğini..
Marka: Master Stok Kodu: MSM
Kod: MSM    Manuel MaymuncuklarBu maymuncuk aparatları, farklı anahtar ve kilit profillerine göre farklı şekillerde tasarlanmıştır. Kolay taşınabilir, pratik ve hafiftir. Sadece kastırma ve bu takımla kolayca çilingir hizmeti verebilirsiniz...
Marka: Master Stok Kodu: DSM
Kod: DSM  Manuel Çift Taraflı MaymuncuklarBu maymuncuklar tek tek kapı kilidine göre taşınabilir. Pratik ve hafifdir. Sadece kastırma ve bu takımla kolayca çilingir hizmeti verebilirsiniz...
Marka: Master Stok Kodu: HILAL
KOD: Hilal  Hilal MaymuncukYaprak fişeli çift taraflı yüksek güvenlikli kilitlerde, kapı çekili iken anahtar deliğinden kapı koluna müdahale ile dilin çektirilmesini sağlar. Ürün yatay bir şekilde anahtar deliğinden içeriye sokulur.orta kısmındaki yay şekli takip edilerek doksan ..
Stok Kodu: FM-02
KOD: FM-02    Fiam Kilit Açma Maymuncuğu Yıldız tip kilitleri açmak için tasarlanmış bir aparattır. Üç ve dört taraflı tüpleri açmada kullanılır. Bu tür kilitleri saniyelerle ifade edilecek zamanlarda açarak anahtarcıya büyük kolaylıklar sağlar.*Bu ürün sadece çilingirlere satılmakt..
Stok Kodu: MN-2013
Kod: MN-2013   H&H Manuel Bilyalı Maymuncuk Seti Kırılmaya daha dayanıklı. Profesyonel Bilyalı maymuncuk seti; popüler maymuncuklar ve kastırmalar dan oluşmaktadır. Bu sette kastırmalar çift taraflıdır.Plastik dolu saplı ve maymuncukla köşeli ve kırılmaya mukavemetlidirler. Özel bir se..
Stok Kodu: YM-150
Kod: YMS-150   Special Manuel Maymuncuk Seti Profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılardan oluşmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun, yılan, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince, orta ve kalın kastırmalar m..
Stok Kodu: YMS-110
Kod: YMS-110   Special Manuel Maymuncuk SetiProfesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkarıcılardan oluşmaktadır. Set içersinde tığ, deveboynu, kargaburun, yılan, 50’lik ve 60’lık asma kilit tarağı, tek ve çift toplu uçlar ile ince, orta ve kalın kastırmalar mevcutt..
Marka: Master Stok Kodu: AKM
KOD: AKM     Asma Kilit Açma Aparati (10'lu Set) Asma kilit maymuncuğu birçok klasik asma kilitlerini hızlı bir şekilde açabilmenizi sağlar. Aynı zamanda bu manuel maymuncuk aparatında elinize zarar vermemeniz için plastik kaplama ile ellerinizin değdiği yerler (saplar) muhafaza edilm..
Marka: Master Stok Kodu: AKM-20
Kod: AKM-20   Master Asma Kilit Maymuncuğu (Full Set)Asma kilit maymuncuğu birçok klasik asma kilitleri hızlı bir şekilde açabilmenizi sağlar. Aynı zamanda bu manuel maymuncuk metodunda elinize zarar vermemeniz için plastik kaplama ile ellerinizin değdiği yerler muhafaza edilmiştir.Aynı za..
Stok Kodu: HUK-TB
KOD: HUK-TB   Tubular Manuel Maymuncuk SetTubular kilit ABD`de tasarlanan ve yayılan yüksek hassasiyetli kilitlerdir. - Bilgisayar kilitleri, araba tekerlekleri, pedal kilitleri, meyve makineleri, bisiklet kilitleri ve genel makinelerde kullanılan özel karakteristik kilitlerdir. İçecek makinele..
Stok Kodu: MTL-P
KOD: MTL-P        Mul-T-Lock Maymuncuk SetiMul-T-Lock Maymuncuk Seti Mul-T-Lock Kilitleri klasik anahtarcı yöntemlerini kullanarak manuel bir şekilde açmaya yaramaktadır. Mul-T-Lock Markasınının ürettiği birçok kilit'i açmanıza yardımcı olabilir.*Bu ürünün satışı anahta..
Stok Kodu: ABLOY
KOD: ABLOY      ABLOY MAYMUNCUKAbloy Manuel Maymuncuk Seti Nedir?:Türkiyede çok fazla raslamayacağınız, rasladığınız zamanda kaliteli ve pahalı olduğundan kırmaya kıyamayacağınız güzel bir asma kilit iç mekanizmasıdır. İki parça ve yekpare bir maymuncuk ..
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 37 (0 Sayfa)