Menu
Your Cart

Akıllı Kart Sistemleri

Marka: Master Stok Kodu: Master BAS-AC (12-24 volt)
Code: BAS-AC (12-24volt)..
258,00TL
Marka: Master Stok Kodu: MST173
Hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiyle, ve akıllı kart’larla tanışmanın zamanı geldi. Anahtarla uğraşmadan apartman kapınızı ve diğer tüm kapılarınızı tek bir kartla veya elektronik anahtarla açabilme kolaylığını sağlıyor.Göstergeç anahtarlıklar, akıllı kartlar gibi kullanılır ve kopyalanır.Çalışma..
2,95TL
Marka: Master Stok Kodu: MST176
Master Akıllı KartHayatınızı kolaylaştıracak teknolojiyle, ve akıllı kart’larla tanışmanın zamanı geldi. Anahtarla uğraşmadan apartman kapınızı ve diğer tüm kapılarınızı tek bir kartla veya elektronik anahtarla açabilme kolaylığını sağlıyor.Göstergeç anahtarlıklar, akıllı kartlar gibi kullanılır ve ..
2,95TL
Marka: Master Stok Kodu: MST174
KODLANABİLİR GÖSTER-GEÇHayatınızı kolaylaştıracak teknolojiyle, ve akıllı kartlarla tanışmanın zamanı geldi. Anahtarla uğraşmadan apartman kapınızı ve diğer tüm kapılarınızı tek bir kartla veya Elektronik anahtarla açabilme kolaylığını sağlıyor.Göster-geç anahtarlıklar, akıllı kartlar gibi kull..
4,00TL
Marka: Master Stok Kodu: MST358
Master Akıllı Kilit BAS-AÇ :                      Yay mekanizması ile kapanan kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine basıldığında, kısa süreli olarak kilit dilini iter, ileride tutar ve kapının açılmasına izin verir. Süre bittiğ..
289,00TL
Marka: Master Stok Kodu: MST366
Uzaktan Kumandalı Master Smart Lock Bas-Aç Master Smart Lock BAS-AÇ : MSL BAS-AÇ, yay mekanizması ile kapanan kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine basıldığında, kısa süreli olarak kilit dilini iter, ileride tutar ve kapının açılmasına izin verir. Süre bittiğinde (yaklaşık 5 saniye..
365,00TL
Marka: Master Stok Kodu: MST291
Elektronik Geçiş Ünitesi Dış Mekan KutusuMevcut olan kartlı geçiş veya tuşlu geçiş sistemlerinin dış mekanlara takılmaları çok büyük problemlere yol açıyorlar. Elektronik cihazların dışarıda muhafaza edilmeleri çok zordur. Elektronik cihazlar yağmurdan sudan kolay etkilenirler.Bu sebepten dolayı cih..
42,00TL
Stok Kodu: MST314
Pratik C Kartlı Geçiş SistemiKartlı Cihazın En İyisini Alın Estetik tasarım, kaliteli anlayış ve geçiş kolaylığı ile hayatınızı pratikleştirinAnahtar kullanmadan tek kartla bütün kapılarınızı açmak istiyorsanız bu cihaz tam size göreGeniş Hafıza : Tek cihaza 1000 farklı kart tanımlayabilme kola..
199,00TL
Stok Kodu: MST205
 Pratik CP Şifre + Kart Geçiş SistemiHem Kartlı Hem Şifreli Cihazın En İyisini AlınGeçiş kolaylığını ister kartınızla ister şifrenizle ister hem kart hem şifrenizle sağlayınİkisi birarada olsun tam olsun, hangisini kullanmak istersem o olsun diyorsanız bu cihaz sizin için üretilmiş..
215,00TL
Stok Kodu: MST206
Pratik P Şifreli GeCIS SistemiŞifreli Cihazın En iyisini AlınKalite estetiği parmaklarınızın Ucunda yaşayın.Onlarca Anahtar taşımaya İzinsiz girişlere son. Şifrenizi tuşlayın, Tüm Kapılar açılsın.Genel Özellikler; Kolay Kurulum: Kapınıza zarar vermeden kolaylıkla monte edilir.Hızlı Programlama:..
199,00TL
Stok Kodu: MST258
KOD: KK-03  KART KOPYALAMA CİHAZIHer Tür ID Kartı (Proksmiti Kart)  kopyalama özelliğine sahiptir.Kullanımı oldukca kolaydır.Kopyalamak istediğiniz kartı birkez okutuyorsunuz.daha sonra çoğaltmak istediğiniz kartı cihazın üzerine tutarak okutuyorsunuz.Böylece işlem tamamlanmış oluyor...
159,00TL
Stok Kodu: MST171
KOD: KK-2      Kart Kopyalama MakinasıCihazın içerisinde 2 adet 1,5 volt batarya mevcuttur. Kullanımı son derece kolaydır. Bir tuşu "okuma" bir tuşu "yazma" komutu verir.Kendisi için tasarlanıp üretilmiş ve özel yazılımlı değişken kodlu kart ve anahtarlıkları da kopyal..
88,50TL
Stok Kodu: MS-60
Kod: MS-60  Kumanda KodlamaPiyasada kullanılan kepenk,bariyer,alarm gibi cihazların kumandalarını çoğaltmak için çok pratik bir üründür. Kumanda kodlama cihazı esas itibari ile mevcut kumandanın frekansını öğrenmemize yarıyor.Eğer kumandanın frekansını bilmez isek çoğaltma işlemi boşa gidebilir..
185,00TL
Stok Kodu: KD-900
Kod: KD-900 Kumanda SihirbazıKEYDIY Otomobil Kumanda ve Anahtar Kumandası Kopyalama Makinesi İçerisinde yaklaşık 120 çeşit marka ve anahtar tipinin kaydı olan direk kopyalaya bileceğiniz özel kumanda kopyalama makinesi. Teknik ve detay için firmanın kendi sitesini inceleyebilirsiniz.KD900 Progr..
1.750,00TL
Marka: Master Stok Kodu: YSP-10
KOD: YSP-10    KUMANDA UCU SÖKME APARATI..
166,00TL
Marka: Master Stok Kodu: MST238
CANEL Elektrikli Kilit ve Zil TrafosuDış kapılarda kullanılan elektrikli kilit  trafosu dur...
25,00TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 16 (0 Sayfa)