Menu
Your Cart

Güvenlik Ürünleri

Marka: Master Stok Kodu: MCR-02
KOD: MCR-02    Geniş Çelik Rozet..
19,50TL
Marka: Master Stok Kodu: MCR-06S
Kod: MCR-06s    Size Özel Yazılı Çelik Rozet                      "2 Dakika da Kolay montaj"Yeni Patentli ürünümüz, son derece kolay montaj özelliğine sahiptir. Altı (6 adet) vidalı olduğu için çok sağlamdır.Ürünün içerisinde..
17,00TL
Marka: Master Stok Kodu: MCR-06
KOD: MCR-06   MASTER ÇELİK ROZET"2 Dakika da montaj" Yeni Patentli ürünümüz, son derece kolay montaj özelliğine sahiptir. 6 (altı) Vidalı olduğu için çok sağlamdır.ürünün içerisinde 6 adet akıllı vida (matkap uçlu vida) verilmektedir.Montaj şekli;Master Rozet birbirine vidalanabilen 2 (iki..
17,00TL
Marka: Master Stok Kodu: KDK-O07
KOD: KDK-007  KAPI DİLİ KORUMA (Patentli) Anahtarcılara  M ü j d e ... Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok.''MASTER Kapı dili koruma'' Siz anahtarcıların ve son kullanıcıların hizmetinde.Hırsızlıklara son verecek olan bu ürün,son derece etkili ve çok kolay monte edilebi..
20,50TL
Marka: Master Stok Kodu: MCR-08
KOD: MCR-08  Kalın Vidalı Çelik Rozet..
19,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02
KOD: EMK-02 Lüks Emniyet Kancası (Açık Kahverengi) Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendili..
26,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02B
KOD: EMK-02 Lüks Emniyet Kancası (Beyaz)Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendiliğinden matk..
26,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02G
Kod: EMK-02  Lüks Emniyet Kancası (Gri) Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendiliğinden matk..
26,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02K
Kod: EMK-02  Lüks Emniyet Kancası (Kahverengi) Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendiliğind..
26,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-02S
KOD: EMK-02  Lüks Emniyet Kancası (Siyah) Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendiliğinden ma..
26,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-03
Kod: EMK-03  Exit Kapı KancasıDışa açılan kapılar için tasarlanmış olan bu ürün, hırsızlıklara karşı çok etkilidir.Dışa açılan normal veya yangın kapılarının (Exit Kapılar), hırsızlar tarafından esnetilerek, kanırtılmak süretiyle açılabilmesini engellemektedir. Ürünümüzün monte edilmesi son der..
21,50TL
Marka: Master Stok Kodu: WR-01
KOD: MR-01    Monoblok Çelik RozetMonoblok Çelik Rozet; imalat çeliğinden üretilmiştir. 8 adet çelik vida ile kapıya monte edilebilir. 8 vidalı olması sayesinde çok sağlamdır. piyasadaki mevcut çelik rozetler 2 vidalı olarak üretilmektedir.Mevcut çelik rozetler ile kıyaslandığın..
95,00TL
Marka: Master Stok Kodu: SR-28
Kod: SR-28    ÇELİK ROZET (28 mm)28 mm ve 6 vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet, kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar.Çelik rozetin arkadan görünümüÇelik rozetin önden görümü..
39,00TL
Marka: Master Stok Kodu: SR-38
Kod: SR-38   Çelik Rozet (38 mm)Vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet, kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Özel imalat çeliğinden yapılmış olup su ısıl işlemden geçirilerek sertleştirilmiştir. Kurulumu kolay olup çok sağlam bir mukavemet sağlar. ..
42,00TL
Marka: Master Stok Kodu: SR-48
Kod: SR-48    ÇELİK ROZET-48 mm 48 mm Çelik Rozet, imalât çeliğinden üretilmiştir. 6 adet çelik vida ile kapıya monte edilebilir. 6 vidalı olması sayesinde çok sağlamdır. Piyasadaki mevcut çelik rozetler 2 vidalı olarak üretilmektedir. Bu ürün mevcut çelik rozetler ile kıyaslandığında ç..
45,00TL
Marka: Master Stok Kodu: SR-58
Kod: SR-58   Çelik RozetVidalı bu özel tasarımlı çelik rozet kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Özel imalat çeliğinden yapılmış olup su ısıl işlemden geçirilerek sertleştirilmiştir. Kurulumu kolay olup çok sağlam bir mukavemet sağlar. Normal r..
49,00TL
Marka: Master Stok Kodu: SR-68
Kod: SR-68   Çelik RozetVidalı bu özel tasarımlı çelik rozet kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Özel imalat çeliğinden yapılmış olup su ısıl işlemden geçirilerek sertleştirilmiştir. Kurulumu kolay olup çok sağlam bir mukavemet sağlar. ..
55,00TL
Marka: Master Stok Kodu: FR-28
KOD: FR-28      28 mm Fiam RozetTamamen sertleştirilmiş çelikten üretilen fiam rozetinin anahtar deliğinden, rozet için özel tasarlanmış anahtarı çalışabiliyor. Patentli tasarımı sayesinde, herhangi kırıcı veya delici aletlerle kilide zarar vermesi engellenmiştir...
39,00TL
Marka: Master Stok Kodu: FR-38
KOD: FR-38      Fiam Rozet FR 38Tamamen sertleştirilmiş çelikten üretilen fiam rozetinin anahtar deliğinden,Rozet için özel tasarlanmış anahtarı çalışabiliyor.Vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Öz..
41,00TL
Marka: Master Stok Kodu: FML-04
Kod: FML-04   Patentli Fiam Kilit (Fiam Rozetle Uyumlu)Fiam (Yıldız) Kilit Master'in Patentli anahtar tasarımı ile Fiam Çelik Rozetle çalışabilecek şekilde tasarlanmış bir üründür.Fiam Çelik Rozet, sadece kendisi için özel üretilmiş fiam (Yıldız) anahtarlar tarafından açılabilmektedir. Ö..
29,00TL
Marka: Master Stok Kodu: GFM-04
KOD: GFM-04   Fiam Ham AnahtarPatentli fiam anahtarlarımız, yine patentli olan fiam çelik rozetler için üretilen anahtar çeşididir. Patentli olan Fiam çelik rozetlerde ancak bu profilde olan bir anahtar dönebilmektedir. Başka profilde bir fiam anahtar girse bile dönememektedir. Böylece..
3,50TL
Marka: Master Stok Kodu: CKRK
Kod: CKRK    ÇIKRIKÇelik rozetlerin montajında büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bilhassa Monoblok rozetlerin arka aynasının kapının kilit boşluğuna monte edilmesinde  büyük kolaylık sağlamaktadır. Kapı kilit boşluğu içerisinden monte edilen somunları bu ürünümüzle kolayca takabilirsin..
75,00TL
Marka: Master Stok Kodu: KL-YR
 Kod: KL-YR   Kale Merkezi Kilit Yüzey Rozeti..
155,00TL
Marka: Master Stok Kodu: KL-2M
Kod: KL-2M   Kale Merkezi Kilit Çelik Rozeti Vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar. Özel imalat çeliğinden yapılmış olup su ısıl işlemden geçirilerek sertleştirilmiştir. Kurulumu kolay olup çok sağlam bir mukavemet ..
175,00TL
Marka: Master Stok Kodu: TO-2M
KOD: TO-2M    İTO Merkezi Kilit Çelik Rozetiİto merkezi kilitler için özel bir ürüdür. İki adet ayrı ayrı rozet yerine tek bir rozet olarak tasarlanmıştır. Bu tasrımı sayesinde ürün kapıda inanılmaz bir mukavemet sağlamaktadır.4 adet standar ve 2 adet ekstra kalın vida ile rozet kopar..
175,00TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01B
Kodu: EMK-01B    MASTER EMNİYET KANCASI - BEYAZ Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Cıvatalarının uç taraflar..
20,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01GU
Kodu: EMK-01GU    MASTER EMNİYET KANCASI - GümüşEmniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Cıvatalarının uç tarafları ..
20,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01G
Kodu: EMK-01G    MASTER EMNİYET KANCASI - GRİ Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları ke..
20,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01K
Kodu: EMK-01K    MASTER EMNİYET KANCASI - KAHVERENGİ Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç taraf..
20,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01S
Kodu: EMK-01S     MASTER EMNİYET KANCASI - SiyahEmniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Civatalarının uç tarafları kendi..
20,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMK-01BK
Kod: EMK-01BK   MASTER EMNİYET KANCASI - BakırEmniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sistemidir. Kanat ile kasa üzerine monte edilen iki adet çelik parça esneme ile açılma olasılığını ortadan kaldırır. Cıvatalarının uç tarafları kendiliğinden m..
20,50TL
Marka: Master Stok Kodu: EMC-01
Kod: EMC-01  Emniyet ÇubuklarıEmniyet çubukları 10 x 20  veya 10 x 30 mm kalınlığında dolu demir lamalardan üretilmiştir. Monte edildiklerinde ise monte edildikleri kapılara çok yüksek mukavemet sağlar. Herhangi manivela veya levye ile kastırılamaz.Ürün iki parçadan oluşur. ''V'' kana..
105,00TL
Marka: Master Stok Kodu: KOS
Kod: KOS    KÖS ( Dört köşe Delik Yapıcı)Emniyet kancalarının montajında kullanılan özel bir aparat dır. Emniyet kancasının karşılığının dikdörtgen şeklindeki yuvasını açmada kullanılır.Matkap yardımı ile açılan küçük çaptaki yuvarlak delik, Kös ile dikdörtgen haline getirilir...
35,00TL
Çelik Rozet Montaj Şablonları (R-SB)
2-3 Days
Marka: Master Stok Kodu: R-SB
Kod: R-SB    Çelik Rozet Montaj ŞablonlarıÇelik rozet montaj şablonları ile 6 (altı) vidalı dikdörtgen çelik rozetlerin montajını çok kalay yapabilirsiniz. Çelik rozetlerin içerisinden çıkan özel pulları ile de ölçü alınabilmektedir. Ancak, bu şablonlar ile daha hassas ve çabuk delik de..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 34 (0 Sayfa)