Menu
Your Cart

Kurt Makina

Marka: Kurt Makina Stok Kodu: PN80
  PN80  PANTOĞRAF  ve  BİLYALI MAKİNAYandan dikey düz bir şekilde işlem yapar, hasas ve mikrometrik bir hassasiyete sahip bir mengenesi vardır, titreşimi önleyebilen bir gövdesi vardır. Mengeneleri taşıyan kızakar çelik ve hassas miller üzerindedir. Mengene değiştirmeden hem pant..
4.010,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: YM35
YM35 -YALE  TİPİ  YARI  OTOMATİK  LAMBALI ve FIRÇALI ANAHTAR MAKİNESİ   Hasas bir şekilde seri ve hızlı çalışır, aynı hızda gidiş ve dönüş sağlar. Pratik ve seri bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlar. Çapak alma tel mopla birlikde kesici kısımda çalışır, Lambas..
3.420,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: YM45
    YALE TİPİ OTOMATİK ANAHTAR MAKİNESİ     Otomobil anahtarları, Yale tipi ev anahtarları ve fiam anahtarları otomatik bir şekilde kopyalar.Seri ve hızlı çalışır, aynı hızda gidiş ve dönüş sağlar.      Pratik ve seri bir şekilde sonuc..
0,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: YM25
YM 25 -YALE TİPİ YARI OTOMATİK  ANAHTAR MAKİNASIHasas bir şekilde seri ve hızlı çalışır, aynı hızda gidiş ve dönüş sağlar.Yumuşak manuel kolu ile hızlı ve seri bir şekilde hassas anahtar kopyalayabilirsiniz. Klasik metotları kullanarak bir taraftaki mengeneye anahtarı yerleştirip diğer taraf..
3.065,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: PN200
 PANTOĞRAF ve BİLYALI ANAHTAR MAKİNASI - PN200 Yandan dikey düz bir şekilde işlem yapar, hassas ve mikrometrik bir hassasiyete sahip bir mengenesi vardır, titreşimi önleyebilen bir gövdesi vardır. Mengeneleri taşıyan kızaklar çelik ve hassas miller üzerindedir. Mengene değiştirmeden hem pa..
4.835,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: YM15
Kurt Anahtar Makinesi YM15 Tipi El MakinasıYM15 Motorsuz Kollu Makinenin Kullanım Alanları; Tek ve çift taraflı otomobil anahtarları ev anahtarları ve fiam anahtarlarını hassas olarak işler.Çift yönlü mengene sayesinde anahtarlar hem düz olarak, hem de kanaldan bağlanabilir. Anahtarizleme ucu i..
1.415,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: TR30
 TR30 - FORD  TRANSİT LAMBALI ve FIRÇALI (YENİ)       Ford transit, escort, focus, mondeo vb. anahtar kopyalama ve kodlama makinesidir.Pratik ve seri bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlar. Çapak alma tel mopla birlikde kesici kısımda çalışır, Lambası ile en ufak bir ayrı..
2.950,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: AB85
KURT (AB85) ABLOY ANAHTAR MAKİNASI..
2.832,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: KS55
KOD: KS55    KASA ANAHTAR MAKİNASIKS 55 Anahtar İşleme Makinesinin Kullanım Alanları:Tek ve çift taraflı anahtarlarını hassas olarak işler. Çift yönlü mengenesayesinde anahtarlar hem düz olarak, hem de kanaldan bağlanabilir. Anahtar izleme ucu ilemikro metrik hassas olarak ayarlanabil..
2.950,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: FM20
FM20 -FİAM (Yıldız) ANAHTAR MAKİNASI LAMBALI ve FIRÇALI Hasas bir şekilde seri ve hızlı çalışır, aynı hızda gidiş ve dönüş sağlar. Sadece Yıldız (fiam) anahtarlar kopyalayabilir. Anahtarı mengeneye bağladıktan sonra kolu yukarı kaldırınca çalışmaya başlar. Anahtar bağlama aparatı sayesinde Anah..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 10 (0 Sayfa)