Menu
Your Cart

Makineler

Marka: An-San Stok Kodu: TR-2050 PANTHER
Pantoğraf Makinası  PANTHERKOD: TR-2050Panther, pantograf ve bilyalı anahtar kopyalama sistemlerinde rahatlık ve kullanım açısından tüm özellikleri üzerinde barındırmaktadır. Mengene üzerinde birbirinden bağımsız üç ayrı anahtar bağlama noktası vardır.Dike..
7.825,00TL
Marka: An-San Stok Kodu: TR-3000 CARISMA
      Full Automatik Makina TR-3000 CARISMASıra dışı ve çarpıcı tasarımı ön planda olan Carisma, otomatik anahtar kopyalama makineleri sınıfında ilklere sahip bir model. Sizce de alışılmışın dışında görüntüsü bu ilklerin habercisi değil mi? Speed C..
8.885,00TL
Marka: An-San Stok Kodu: TR-3000 CARISMA S
An-San Yale Makinası TR-3000 CARISMA SSerinin en göz alıcı, en pratik modeli !…Speed Control System: Otomatik anahtar kopyalama makinelerinde genel olarak kullanılan sistemlerde, gidiş ve geri dönüş süreleri aynı olmaktadır. Bu da anahtarı kopyalama sırasında bıçağa çok fazla güç bindirmekte, hem bı..
6.575,00TL
Marka: An-San Stok Kodu: TR-3050 IMAGE
KOD: TR-3050   Kasa Makinası TR-3050 IMAGEProfesyonellere profesyonel çözümler... İmajınızı yenilemeniz için TR-3050 IMAGE...Tümüyle profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olmasına karşın kullanımı kolaylığı ön planda tutulmuştur. Kesici takım ol..
5.515,00TL
Marka: An-San Stok Kodu: TR-3000 Carisma SM
Resmi büyültmek için üzerine tıklayın.KOD NO : TR-3000SMBu ürünü Master Çağrı Merkezi'nden de(0212 223 05 03) satın alabilirsiniz.     Anahtar kopyalamak hiç bu kadar hızlı olmamıştı…Horizontal Working: CARISMA serisinin en göze çarpıcı özelliği doğrusal çalışan mengene sist..
5.750,00TL
Marka: An-San Stok Kodu: TR-9980 JUNIOR
Estetik & Pratik.. Estetik bir yapıya sahip Junior boyutunun ufaklığıyla fazla bir yer işgal etmeden kullanım rahatlığını ön plana çıkartmaktadır. Geliştirilen kesme teknolojisi ve bıçak yapısıyla kısa sürede anahtar kopyalanmaktadır.  Mengene grubuna hareket veren..
4.630,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: PN80
  PN80  PANTOĞRAF  ve  BİLYALI MAKİNAYandan dikey düz bir şekilde işlem yapar, hasas ve mikrometrik bir hassasiyete sahip bir mengenesi vardır, titreşimi önleyebilen bir gövdesi vardır. Mengeneleri taşıyan kızakar çelik ve hassas miller üzerindedir. Mengene değiştirmeden hem pant..
4.010,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: YM35
YM35 -YALE  TİPİ  YARI  OTOMATİK  LAMBALI ve FIRÇALI ANAHTAR MAKİNESİ   Hasas bir şekilde seri ve hızlı çalışır, aynı hızda gidiş ve dönüş sağlar. Pratik ve seri bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlar. Çapak alma tel mopla birlikde kesici kısımda çalışır, Lambas..
3.420,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: YM45
    YALE TİPİ OTOMATİK ANAHTAR MAKİNESİ     Otomobil anahtarları, Yale tipi ev anahtarları ve fiam anahtarları otomatik bir şekilde kopyalar.Seri ve hızlı çalışır, aynı hızda gidiş ve dönüş sağlar.      Pratik ve seri bir şekilde sonuc..
0,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: YM25
YM 25 -YALE TİPİ YARI OTOMATİK  ANAHTAR MAKİNASIHasas bir şekilde seri ve hızlı çalışır, aynı hızda gidiş ve dönüş sağlar.Yumuşak manuel kolu ile hızlı ve seri bir şekilde hassas anahtar kopyalayabilirsiniz. Klasik metotları kullanarak bir taraftaki mengeneye anahtarı yerleştirip diğer taraf..
3.065,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: PN200
 PANTOĞRAF ve BİLYALI ANAHTAR MAKİNASI - PN200 Yandan dikey düz bir şekilde işlem yapar, hassas ve mikrometrik bir hassasiyete sahip bir mengenesi vardır, titreşimi önleyebilen bir gövdesi vardır. Mengeneleri taşıyan kızaklar çelik ve hassas miller üzerindedir. Mengene değiştirmeden hem pa..
4.835,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: YM15
Kurt Anahtar Makinesi YM15 Tipi El MakinasıYM15 Motorsuz Kollu Makinenin Kullanım Alanları; Tek ve çift taraflı otomobil anahtarları ev anahtarları ve fiam anahtarlarını hassas olarak işler.Çift yönlü mengene sayesinde anahtarlar hem düz olarak, hem de kanaldan bağlanabilir. Anahtarizleme ucu i..
1.415,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: TR30
 TR30 - FORD  TRANSİT LAMBALI ve FIRÇALI (YENİ)       Ford transit, escort, focus, mondeo vb. anahtar kopyalama ve kodlama makinesidir.Pratik ve seri bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlar. Çapak alma tel mopla birlikde kesici kısımda çalışır, Lambası ile en ufak bir ayrı..
2.950,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: AB85
KURT (AB85) ABLOY ANAHTAR MAKİNASI..
2.832,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: KS55
KOD: KS55    KASA ANAHTAR MAKİNASIKS 55 Anahtar İşleme Makinesinin Kullanım Alanları:Tek ve çift taraflı anahtarlarını hassas olarak işler. Çift yönlü mengenesayesinde anahtarlar hem düz olarak, hem de kanaldan bağlanabilir. Anahtar izleme ucu ilemikro metrik hassas olarak ayarlanabil..
2.950,00TL
Marka: Kurt Makina Stok Kodu: FM20
FM20 -FİAM (Yıldız) ANAHTAR MAKİNASI LAMBALI ve FIRÇALI Hasas bir şekilde seri ve hızlı çalışır, aynı hızda gidiş ve dönüş sağlar. Sadece Yıldız (fiam) anahtarlar kopyalayabilir. Anahtarı mengeneye bağladıktan sonra kolu yukarı kaldırınca çalışmaya başlar. Anahtar bağlama aparatı sayesinde Anah..
0,00TL
Condor Anahtar Kopyalama Makinası
2-3 Days
Stok Kodu: CONDOR
CONDOR ANAHTAR KOPYALAMA MAKİNASI..
0,00TL
Keyline Ninja Laser Otomatik Elektronik Anahtar Kesme Makinesi
2-3 Days
Stok Kodu: NINJA
Keyline NinjaLaser Otomatik Elektronik Anahtar Kesme MakinesiKeyline hala Ninja serisinin büyük teknoloji geliştirme güvenlik ve otomotiv uzmanları sayesinde dünya çapında şaşırtıyor. Eylül ayında düzenlenen Avrupa'nın en önemli güvenlik etkinlikle..
0,00TL
Silca Futura Anahtar Makinası
2-3 Days
Stok Kodu: FUTURA
Silca Futura Anahtar Makinası ..
0,00TL
Stok Kodu: BIANCHI 994
Keyline Bianchi 994Laser Otomatik Elektronik Anahtar Kesme MakinesiKod çözmeli ya da yenilikçi bir mobil konsol tarafından kontrol anahtar bittings manuel girişi, otomotiv lazer tuşları, kenar kesme tuşları ve Tibbe tuşları, kodu tarafından kesimler için en iyi anahtar kesm..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 20 (0 Sayfa)