Menu
Your Cart

Aletler

Stok Kodu: KP-10
KOD: KP-10    Dijital kumpas 0,01 mm hassasiyetin dedir.Kumpaslar Nedir? Çeşitleri ve ölçme yapma yöntemi nasıldır?Kumpaslar uzunluk ölçmeler de, dış çap, iç çap, derinlik ve kanal ölçmeler dekullanılır. Kumpaslar paslanmaz çelikten yapılmış olup cetvel ve verniyer (Sürgü) gibi i..
295,00TL
Stok Kodu: MIK-10
KOD: MIK-10   MikrometreAnolog ölçüm yapabilen bir üründür. Mikrometre aleti 0.01mm  hassasiyetinde ölçüm yapar. Özel yapısı sayesinde çukur derinliği ölçe bilmektedir. Böylece (bilyeli anahtarların) şifre derinliklerini ölçme imkanı sağlar. ölçüm ekranını dilediğiniz yerde sıfırlayab..
199,50TL
Stok Kodu: 8-INCH
Kod: E8"    8'' (inç) ANAHTARCI EĞESİ (Sapı hariç)Kopyalanan anahtarların kopyalama esnasında oluşan çapakları temizlemek için çok ideal bir yapısı vardır. Sap kısmından uca doğru daralan bir şekli vardır.Geniş yüzeyler paraleldir. Dar oluk ve aralıkları temizlemek içindir.Eğenin geniş yüz..
45,00TL
Stok Kodu: 6-INCH
 6'' (inc)  ANAHTARCI EĞESİ  Adı anahtarcı eğesi olmasının sebebi, diş kalınlığı ve eğe kalınlığından dolayı genelde anahtarcıların tercih ettiği bir eğe oluşundandır. Eğeler dört parmak veya dört inç diye vb. şekilde isimlendirilirler. Yazılırken ki şeklide yukarıda yazdığı gibi ..
32,45TL
Stok Kodu: 5-INCH
e5''  ANAHTARCI EĞESİ (SAPSIZ) Kopyalanan anahtarların kopyalama esnasında oluşan çapakları temizlemek için çok ideal bir yapısı vardır. Sap kısmından uca doğru daralan bir şekli vardır.Geniş yüzeyler paraleldir. Dar oluk ve aralıkları temizlemek içindir.Eğenin geniş yüzeyleri çapraz kesim..
27,00TL
Stok Kodu: 4-INCH
4'' (inch) ANAHTARCI EĞESİKopyalanan anahtarların kopyalama esnasında oluşan çapakları temizlemek için çok ideal bir yapısı vardır. Sap kısmından uca doğru daralan bir şekli vardır.Geniş yüzeyler paraleldir. Dar oluk ve aralıkları temizlemek içindir.Eğenin geniş yüzeyleri çapraz kesim (tırtıl),kenar..
25,00TL
Stok Kodu: MST255
Alman Malı "GEZE" Hidrolik Kapı YayıAlman markası olan Geze kapı pencere sistemleri uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Geze kapı kapatıcısı ürünleri üretici garantisi altındadır...
289,00TL
Stok Kodu: MST269
YALE Hidrolik Kapı YayıYALE SABİT GÜÇLÜ KAPI HİDROLİĞİ 103 (3 NUMARA) GÜMÜŞHAFİF HİZMET, SABİT GÜÇÖzellikler:Alüminyum döküm gövdeUL Sertifikalı ve sabit güç ayarlı 3 numaraAyarlanabilir kapanma ve frenleme hızı               ..
123,90TL
Marka: Master Stok Kodu: MST168
TEL FIRÇATel fırçalar, diğer bir ismi ile "tel mop"lar, elektrikli ve havalı spiral ve moplar yardımı ile veya anahtar makinelerinin gerekli kısımlarına takılarak çok amaçlı kullanılabilir. Yerli anahtar makinelerinde ( An-san , Kurt , Canaş , Güler) kullanılabilir.  İster çapak alabilir isters..
30,00TL
Stok Kodu: MST233
Pano Dolap AnahtarıDoğalgaz, İski, Tedaş veya buna benzer elektrik ve su panolarında kullanılan özel anahtar veya aparat gruplarıdır. Ani durumlarda, yangın su baskını veya buna benzer olaylarda çözüm üretecek nadir ürünlerdir...
7,50TL
Stok Kodu: MST234
Pano Dolap Anahtarı (DPD-030)Doğalgaz, İski, Tedaş veya buna benzer elektrik ve su panolarında kullanılan özel anahtar veya aparat gruplarıdır. Ani durunlarda, yangın su baskını veya buna benzer olaylarda çözüm üretecek nadir ürünlerdir...
7,50TL
Stok Kodu: MST235
Pano Dolap Anahtarları ve KilitleriDoğalgaz, İski, Tedaş veya buna benzer elektrik ve su panolarında kullanılan özel anahtar veya aparat gruplarıdır. Ani durunlarda, yangın su baskını veya buna benzer olaylarda çözüm üretecek nadir ürünlerdir...
7,50TL
Stok Kodu: MST236
Pano Dolap AnahtarıDoğalgaz, İski, Tedaş veya buna benzer elektrik ve su panolarında kullanılan özel anahtar veya aparat gruplarıdır. Ani durunlarda, yangın su baskını veya buna benzer olaylarda çözüm üretecek nadir ürünlerdir...
7,50TL
Stok Kodu: MST237
Pano Dolap AnahtarıDoğalgaz, İski, Tedaş veya buna benzer elektrik ve su panolarında kullanılan özel anahtar veya aparat gruplarıdır. Ani durunlarda, yangın su baskını veya buna benzer olaylarda çözüm üretecek nadir ürünlerdir...
7,50TL
Stok Kodu: MST232
Pano Dolap AnahtarıDoğalgaz, İski, Tedaş veya buna benzer elektrik ve su panolarında kullanılan özel anahtar veya aparat gruplarıdır. Âni durumlarda, yangın su baskını veya buna benzer olaylarda çözüm üretecek nadir ürünlerdir...
7,50TL
Stok Kodu: MST188
Çelik Numaratör (Harf Takımı) 3 mmÇelik Numaratör (Harf Takımı) Kullanım Alanları:Metal eşyalar üzerine kalıp seti, makina, ve aparat setleri, anahtar takımları ve ham anahtar üzerine yazı yazma ve kodlama yapmak için kullanılmaktadır.Çelik Numaratör (Harf Takımı) Genel Özellikleri:3 mm derinlikte v..
125,00TL
Stok Kodu: MST229
Çelik Numaratör (Rakam Takımı) 3mmÇelik Numaratör (Rakam Takımı) Kullanım Alanları:Metal eşyalar üzerine kalıp seti, makina, ve aparat setleri, anahtar takımları ve ham anahtar üzerlerine Mesleki okullarda öğrencilerin yaptıkları çalışmaların üzerine karışmaması için, askeri eşyalara ve bölgelere ko..
95,00TL
Stok Kodu: MST187
Çelik Numaratör (Harf Takımı) 5 mmÇelik Numaratör (Harf Takımı) Kullanım Alanları:Metal eşyalar üzerine kalıp seti, makina, ve aparat setleri, anahtar takımları ve ham anahtar üzerlerine Mesleki okullardaki öğrencilerin yaptıkları çalışmaların üzerine karışmaması için veya yapılan bir çalışmanın üze..
145,00TL
Stok Kodu: MST219
Minin Tel Fırça SetiWire Brush Set (3'lü Set)Tel fırçalar ile ister çapak alabilir isterseniz temizleme ve pas alma vb. amaçlarda kullanabilirsiniz.Dayanıklı ve sağlamdır, özellikle ufak parçalar ve makineler için kullanılır. Genel kullanım için uygundur. Üç tipte set olarak ve 3 adet satılmaktadır...
35,00TL
Stok Kodu: MST220
Mini Anahtarcı Eğe SetiAdı anahtarcı eğesi olmasının sebebi, diş kalınlığı ve eğe kalınlığından dolayı genelde anahtarcıların tercih ettiği bir eğe oluşundandır.Eğeler dört parmak veya dört inç diye vb. şekilde isimlendirilirler. Yazılırken ki şeklide yukarda çift tırnak şeklinde yazdığı gibi (..
55,00TL
Marka: Master Stok Kodu: MST221
Plastik Cımbız Seti CS7Pim yada diğer ufak materyalleri tutmak için kullanılan bir çok farklı uç sisteminde çeşitli ve sağlam bir ürün gurubudur. Manyetikleşen metalleri tutmak için çok kullanışlı bir üründür mıknatıslanma yapmaz...
55,00TL
Stok Kodu: MST336
Knipex Yaylı Mafsallı Süper Keski KNIPEX-"CoBolt", Kompakt mafsallı keski (kollu orta keski)Patentli,KNIPEX Kompakt mafsallı keski „akıllı“ bir kuvvet deposudur. Yeni aktarmamekanizması ekstrem derecede uygun bir kol oranı sunar ve sürtünmeyi çok azaindirir. Ma..
245,00TL
çelik makas
2-3 Days
Stok Kodu: makas
çelik makas..
0,00TL
Marka: Master Stok Kodu: MST166
Markanı Göster!…Kopyalamış olduğunuz anahtarların sizin tarafınızdan yapılıp yapılmadığını anlamanın en kolay yolu...Anahtarı işledikten sonra markalama alanına anahtarı koyup tek bir çekiç darbesiyle anahtarın üzerinde logonuz yada istediğiniz bir kelime çıkmaktadır. İstemiş olduğunuz logoyu ken..
590,00TL
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 24 (0 Sayfa)