Menu
Your Cart

Oto Maymuncukları

Marka: Master Stok Kodu: GT-22
Kod : GT-22Yüksek Güvenlik Oto set                                Bu ürün,yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır.Set içerisinde Dört adet maymuncuk ve bir adet kastırma aleti..
Marka: Master Stok Kodu: GT-X
Kod:  GT-X    FUL OTO SET (Tüm maymuncuklar bir sette)MASTER Firmasının Patentli bir ürünüdür. Set içerisinde tüm pantoğraflı arabalara uyumlu maymunluklar mevcuttur.Her ürünün uc kısmı 3 parçadan oluşmaktadır.Özel tasarım, vidalanabilen yapısı sayesinde sağ ve sol kanal profilde..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-30
Kod : PRO-30Profesyonel Büyük Oto Seti  Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak dizayn edilmiş çantası ile aletlerin taşınması son derece kolaydır.Set içerisinde aletlerin bir kısmı çam fitil inden bir kısmı..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-50
KOD: PRO-50  Profesyonel Oto Full SetProfesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak tasarlanmış çift bölmeli çantasıyla takımların taşınmasını kolaylaştırır. Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi s..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-X
KOD: PRO-X    Profesyonel Oto Ful Set Taşıma çantası PRO-X Modelinde özel olarak yeniden tasarlanan Profesyonel oto maymuncuk, takımların taşınmasını kolaylaştırır.Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-X3
Kod : PRO-X3 Profesyonel Büyük Oto Seti  Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak dizayn edilmiş çantası ile aletlerin taşınması son derece kolaydır.Set içerisinde aletlerin bir kısmı çam fitil inden bir kısm..
Marka: Master Stok Kodu: PRO-X5
Kod : PRO-X5Profesyonel Oto Full SetProfesyonel oto maymuncuk full  seti, zengin ve çok özel çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolaylık sağlar. Özel olarak tasarlanmış yeni dizayn çantasıyla takımların taşınmasını kolaylaştırır.Set içerisinde aletlerin bir kısmı ç..
Marka: Master Stok Kodu: OKS-03
Kod: OK-03   OTO MAŞA KASTIRMA Pantoğraflı otomobillerin kilitlerini çevirebilmek  için tasarlanmıştı.Pantoğraflı oto kilitlerinin profilleri daha kalın oldukları için,klasik oto kastırmalar pantoğraflı kilitlerde kullanımı esnasında boşluk yapmaktadır.OKS-03 kodlu kastırma sının..
Marka: Master Stok Kodu: OKS-02
KOD: OK-02    OTO KASTIRMA ALETİOto kastırma aparatı, kuvvetli çeneleri yardımıyla otomobil çilingirliğinde büyük kolaylık sağlar. Kilidin kapak perdesini açık tutmak için tasarlanan ağız yapısı ve dışa yaylanan mekanizması profesyonel kullanıcıların vazgeçilmez yardımcısıdır. Kilidi çevir..
Marka: Master Stok Kodu: FOD-9,9S
KOD: FOD-9,9S   Ford MaymuncukFord ve Jaguar'ın 6 ve 8 diskli kilitlerinde kullanmak üzere tasarlanmıştır. FOD-9 VE FOD-9S Maymuncuklar birbirlerine çık benzesine rağmen uç kısımları farklı uzunluktadır. Kısa uçlu olan 2000 yılına kadar olan Ford ve Jaguarlarda kullanılır. Uzun uçlu ise..
Marka: Master Stok Kodu: FOD-9D
KOD: FOD-9D   Ford DekoderFord Transit, Escort ve Jaguar araçlarının kilitlerini sökmeden şifrelerini okuyan manüel aparattır. Kilide anahtar gibi direkt şifreden müdahale eder. Farklı kilit sistemi olan bu araçları gerektiğinde açabilir.* Orjinal Kılıfı İle Verilir.....
Marka: Master Stok Kodu: HY-10
KOD: HY-10   Hava Yastığı Otomobil kapılarını, cam fitilinden veya kapı kenarından kapıya zarar vermeden el pompası sayesinde kontrollü bir şekilde kapıyı aralamayı sağlar. Tahliye vanası sayesinde kolayca da havası tahliye edilebilir...
Marka: Master Stok Kodu: HY-10U
KOD: HY-10U  "U" Şekilli Hava Yastığı Yeni nesil hava yastığı, çift taraftan kastırır. Takımlar "U" hava yastığının ortasından kolayca çalıştırır.Otomobil kapılarını, cam fitilin den veya kapı kenarından kapıya zarar vermeden el pompası sayesinde kontrollü bir şekilde kapıyı..
Marka: Master Stok Kodu: OM-50K
Kod: OM-50KKement Oto Açıcı-Kısa (100 cm)Süper esnek açıcı, arabaların kapı aralığından sokularak kapı kollarını ve emniyet pimlerini açmaya yarar. Bu set çok özel esnek, paslanmaz metal borudan imal edilmiştir. İçinde ince örgülü çelik tel ucunda kement boğumu bulunan bir alettir. Kementi a..
Marka: Master Stok Kodu: OM-50
KOD: OM-50   Kement Oto AçıcıSüper esnek açıcı, arabaların kapı aralığından sokularak kapı kollarını ve emniyet pimlerini açmaya yarar. Bu set çok özel esnek, paslanmaz metal borudan imal edilmiştir. İçinde ince örgülü çelik tel ucunda kement boğumu bulunan bir alettir. Kementi açmak için ..
Marka: Master Stok Kodu: OM-50U
KOD: OM-50U   Kement Oto Açıcı (200 cm)Süper esnek açıcı, arabaların kapı aralığından sokularak kapı kollarını ve emniyet pimlerini açmaya yarar. Bu set çok özel esnek, paslanmaz metal borudan imal edilmiştir. İçinde ince örgülü çelik tel ucunda kement boğumu bulunan bir alettir. Kement..
Marka: Master Stok Kodu: OM-11/12/15/22/23/24
KOD: OM-22   Geniş Duble ’’L’’ Master'in bu ürünün oldukça kullanışlı bir açıcıdır. Bir ucu yukarı dönük bir kanca ve öteki ucu dışa dönük bir kanca olup yukarıdan veya aşağıdan dikey bağlantılara kolayca ulaşabilir. Özel alaşımlıdır. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili, dikey çubuk s..
Marka: Master Stok Kodu: MST064
KOD: OM-10   Dikey Kanca"Dikey kanca" dikey ve yatay çubuklara (rotlara) ulaşarak yeni model bir çok arabaları açmada kullanılır. Kullanım metotları: Yatay çubuk stili. dikey çubuk stili.   ------------------------------------------------------------------------------------------..
Marka: Master Stok Kodu: TK-01,02
KOD: TK-01 / TK-02   TakozCam fitili ile cam veya kapı arasına takılabilir. Sivri uçlu yapısı sayesinde kolayca takılır. Aydınlatma sondası ve oto çubuklarının rahat kullanılmasını sağlar. Kalın veya ince kanırtma takozunu kullanın..
Marka: Master Stok Kodu: PL-15
KOD: PL-15   Plastik Levye    Plastik levye ile oto kapılarına zarar vermeden kastırarak kapı ile araba gövdesi arasında aralık oluşturabilir ve o aralıktan kapının arasına susta salabilirsiniz. sizi uğraştırmadan ve kapıya zarar vermeden kolayca çözüme ulaşabilirsiniz.  &nb..
Marka: Master Stok Kodu: OM-01 ,02 ,03
 OM-01                                   OM-02                                    OM-03 Son yıllarda otomobi..
Marka: Master Stok Kodu: OM-60K
 KOD: OM-60K  Esnek Oto Açma Teli-Kısa (1 metre) Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. Uç yapısı otomobil içi kapı kollarına ve mandallarına müdahaleyi mümkün kılar. Geniş tutamacı , anahtarcıya daha kolay kullanım imkânı sağlar. ..
Marka: Master Stok Kodu: OM-60
KOD: OM-60    Esnek Oto Açma Teli (1,5 metre) Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. Uç yapısı otomobil içi kapı kollarına ve mandallarına müdahaleyi mümkün kılar. Geniş tutamacı anahtarcıya daha kolay kullanım imkânı sağlar...
Marka: Master Stok Kodu: OM-60U
 KOD: OM-60U Esnek Oto Açma Teli-Uzun (2 metre)Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. Uç yapısı otomobil içi kapı kollarına ve mandallarına müdahaleyi mümkün kılar. Geniş tutamacı anahtarcıya daha kolay kullanım imkânı sağlar...
Marka: Master Stok Kodu: KZ-01,02
KOD : KZ-01    KORUYUCU ZARFCam pedi otomobil çilingirciliğinin vazgeçilmez yardımcılarından birisidir. Çilingir açmak istediği aracın hasar görmesini istemediği gibi müşteride bunu beklemektedir. Bu yüzden kapı aralıklarından sokulan oto &cc..
Marka: Master Stok Kodu: OM-14
KOD: OM-14    Çakı Oto Maymuncuk Bu ürün pantograflı otolar dışında bütün otolarda kullanılabilir. Çakı şekli itibarı ile son derecede pratiktir. 14 değişik ucu vardır. Ters ve düz olarak ayrı ayrı kullanılabilir.    *Orjinal kılıfı ile satılır..   *Bu ürünün satış..
Marka: Master Stok Kodu: OKS-04
KOD: OK-04    ÇİFT TARAFLI OTO MAŞA KASTIRMA Oto kastırma aparatı, kuvvetli çeneleri yardımıyla otomobil çilingirliğinde büyük kolaylık sağlar. Kilidin kapak perdesini açık tutmak için tasarlanan ağız yapısı ve dışa yaylanan mekanizması profgesyonel kullanıcıların vazgeçilmez yardımcısıdır..
Marka: Master Stok Kodu: ASD-60
KOD: ASD-60   Aydınlatma Sondası Her türlü kilit açma işlemlerinde çalışma alanını güçlü halojen lambası ile aydınlatarak büyük kolaylık sağlar. Özellikle otomobil kapılarını açarken güçlü vantuzu sayesinde cama yapıştırıp istenilen şekle giren kablosuyla da aydınlanmasını istediğ..
Marka: Master Stok Kodu: GT-11
KOD : GT-11    Yüksek Güvenlik Oto set                              Bu set,yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır.Audi , VW , Scoda , Seat , Porsche , BMW vb. ..
Marka: Master Stok Kodu: GT-01
KOD: GT-1   Yüksek Güvenlik Oto set  Bu set, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Audi, VW, Scoda, Seat, Porsche, BMW vb. Yüksek Güvenlik Oto Açma Bu set, yüksek güvenlikli kilit..
Marka: Master Stok Kodu: GT-02
KOD: GT-2   Yüksek Güvenlik Oto setBu set, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Audi, VW, Scoda, Seat, Porsche, BMW vb. Tabanca atlatma ile kitleme yönüne dönen tüpleri açma yön&..
Stok Kodu: ATL-03
..
Stok Kodu: auto opener
..
Stok Kodu: MST272
 Profesyonel Hassas Oto Set  Auto Smart Locksmith ToolsBu sette özel bir kastırma veya farklı bir materyal kullanmadan sadece maymuncuk ile ve açılabilir. Dekoder özelliği sayesinde,hem kilidi açabilir, hemde şifreleri okuyabilirsiniz.Böylece kilidi sökmed..
Marka: Master Stok Kodu: OMT-10
Kod: OMT-10  Oto Kilit Mengenesi..
Stok Kodu: mengene
Kod: Mafsallı Mengene ..
Stok Kodu: SEG-PEN
Otomobil Kilitleri İçin Sekman PensesiOtomobil kilitlerini tamir bakım veya anahtar kopyalama veya yedek anahtar yapmak için sökme ve takma işleminde belirli aşamalarda sekmanlar bulunmaktadır. Bu pense ise bu sekmanları sökme ve takma işleminde kullanılmaktadır...
Marka: Master Stok Kodu: GT-12
KOD: GT-12  YÜKSEK GÜVENLİK OTO SET Bu set,yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır.Renault ,Peugeot ,Citroen ,Opel vb.   ..
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 39 (0 Sayfa)