Menu
Your Cart

Barel ve Rozet kırıcılar

Marka: Master Stok Kodu: KIR-35L
KOD: KIR-35 L   Süper hafif barel kırma aparatıSüper hafif barel kırma aparatının;Alüminyum alaşımlı sertleştirilmiş çok hafif sapı,Diğer kırıcılar ile de ortak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hemde çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6L allen anahtarı ..
Marka: Master Stok Kodu: KIR-35X
KOD: KIR-35X   4-in-1 Tüp Çektirmeli Süper Barel Kırıcı  MASTER in tasarladığı patentli bir ürünümüzdür. barel kırma veya tüp çektirme işlemini yapan birkaç aparatın işlevini tek bir gövdede toplamış bulunmaktadır.Böylece sizler kilit açma işlemi için gittiğiniz yerlere ayrı ayrı apar..
Marka: Master Stok Kodu: 3-IN-1
KOD: 3-İN-1  Süper Hafif Kırma Seti3-in-1 Süper Hafif Kırma setinin, özel alaşımlı alüminyum  sapı, üç ayrı üründe de ortak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hem de çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6L allen anahtarı da ortak kullanılmaktadır.İçindekiler:* B..
Marka: Master Stok Kodu: HX-01
Kod: HX-01  Tüp Çektirme Aparatı Rozet bulunan kilitlerde en etkili ve en ideal çilingir yöntemi olarak bilinen tüp çektirme metodunu kullanmak isteyen çilingirlere gerçek çözüm.Set içerisinde bulunan ve tonlarca yüke dayanabilen özel yapım vidalar sayesinde birkaç adımda çektirme işlemi t..
Marka: Master Stok Kodu: 3-IN-1F
Kod: 3-in-1F  FIR FIR KIRMALI 3'LÜ KIRMA SETİ3-in-1 süper hafif kırma setinin,Özel alaşım alüminyum sapı, üç üründe de ortak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hem de çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6L allen anahtarı da ortak kullanılmaktadır. İÇİNDEKİ..
Marka: Master Stok Kodu: 5-IN-1
Kod: 5-IN-1   YENİ KIRMA FULL SETMASTER in ürettiği özel tasarım birçok aparatın bir arada olduğu çok çok özel bir settir.İÇİNDEKİLER;* BAREL KIRMA ( KIR-35L )* BORULU BAREL KIRMA ( BK-40L )* 4'LÜ BAREL KIRMA SET ( KIR-35X )* FIR FIR KIRMA ( FF-4 ) ''Çelik rozetlerin fırfır larını Kırma Ap..
Marka: Master Stok Kodu: ROKOP-3F
Kod: ROKOP-3F   Fırfır ve Rozet Kırıcı SetROKOP 3F Süper hafif kırma Setinin,aliminyum alaşımlı sertlertirilmiş sapı, Tüm üründe de ortak kullanılabilmektedir.Hem sapının ortak kullanılabilmesi hemde çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. Ürün içerisinde 6L alyen anahtar mevc..
Marka: Master Stok Kodu: 2-IN-1
KOD: 2-in-1  Süper Hafif Kırma Seti2-in-1 Süper Hafif Kırma setinin içindeki alüminyum alaşımlı sertleştirilmiş çok hafif sapı, setin içindeki iki üründe ortak olarak kullanılabilmektedir. Hem sapının ortak kullanılabilmesi hem de çok hafif olması taşımada kolaylık sağlar. 6L allen anahtarı da ..
Marka: Master Stok Kodu: FF-04
Kod: FF-04    Fırfır Kırma Aparatı (Yeni)''Çelik rozetlerin fırfırlarını kırma aparatı''      VIDEOSilindirli kilitlerin kullanıldığı kapı veya ünitelerde silindirli kilitlerin zorlamak sureti ile kırılmasını veya tahrip edilmesini önlemek için önünde çelik fırfırl..
Marka: Master Stok Kodu: ROKOP-3
KOD: ROKOP-3  Rozet Koparma ROKOP 3Çelik rozetleri koparmak için tasarlanmıştır.Özel çelikten üretilmiştir. Sap kısmı ve Alyen Anahtar,KIR-35 ve BK-40  Kırma ile ortak kullanılablir. Ayrıca Çok hafif olacak şekilde dizayn edil diği için Anahtacı ve çilingirlere kolaylık sağlar.Rozetin..
Marka: Master Stok Kodu: BK-40L
KOD: BK-40L  26 mm Barel Kırma AparatıBorulu barelleri (tirajlı veya kapazlama kilitler) bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar. * Minimum barel yakalama mesafesi 2 mm..
Marka: Master Stok Kodu: BK-32L
KOD: BK-32  32 mm Barel Kırma AparatıBorulu barelleri (tirajlı veya kapazlama kilitler) bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar.*Minimun yakalama mesafesi 2 mm*Bu ürünün satışı anahtarcı ve çilin..
Marka: Master Stok Kodu: BK-22
KOD: BK-22    Yuvarlak Silindir Kırma AparatıYuvarlak silindirleri bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Yuvarlak barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile kavrayarak sıkar. Manivela şeklindeki kolu ile beraber kırılır.   * Minimum barel yakala..
Marka: Master Stok Kodu: BK-40T
Kod: BK-40T   Çift Taraflı Borulu KırmaFarklı çaptaki borulu barelleri tek bir aparat ta kırabilmek için tasarlanmış bir üründür. Bir tarafa 25-26 mm bareller için, diğer tarafı ise 24-25 mm bareller içindir. Kafa kısmı dayanıklı olması için sertleştirilmiş çelik malzemeden üretilmiştir.Sı..
Marka: Master Stok Kodu: OV-35
KOD: OV-35     Oval Silindir Kırma AparatıOval silindirleri bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Oval barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlicesıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar. Manivela şeklindeki kolu ile barel kırılır.* Minimum Barel yakalama mesaferi 2mm..
Marka: Master Stok Kodu: BAB-17
KOD: BAB-17    Barel Çevirme Aparatı Bu ürün dört ayrı fonksiyona sahiptir:1- Barel kırma aparatı ile (KIR-35) barel kırıldıktan sonra kilit mekanizmasını kumanda etmeye yarar. 2- Uç kısmı konik olduğundan hem silindirli gömme kilitlerin yaylı dillerini hem de;3- İspanyolet ve pencere..
Marka: Master Stok Kodu: BAB-19
Kod: BAB-19Metal Barel Çevirme AparatıBarel kırma aparatı ile (KIR-35L) barel kırıldıktan sonra kilit mekanizmasını kumanda etmeye yarar.Kilit göbeğini (Silindiri) kırdıktan sonra boşalan kilit yuvasına sokulur ve açmak istenilen yöne çevrilerek, sanki kilidin kendi göbeği  ile açılıyormuş..
Marka: Master Stok Kodu: HX-00
Kod: HX-00   (Sadece Gövde)Çok Hafif Tüp Çektirme AletiROZET BULUNAN KİLİTLERDE EN ETKİLİ VE EN İDEAL ÇİLİNGİR YÖNTEMİ OLARAK BİLİNEN TÜP ÇEKTİRME METODUNU KULLANMAK İSTEYEN ÇİLİNGİRLERE GERÇEK ÇÖZÜM...
Marka: Master Stok Kodu: FKM
KOD: FMK   Fiam Kırma Aparatı Fiyam (Yıldız)  tipi kilitleri kırarak açabilecek şekildedir. Uç kısmı mıknatıslıdır ve kolayca değiştirilebilir. Hareketli tutma kolu (+ - 90) çok güçlü sıkma ve kırma kolaylığı sağlar...
Marka: Master Stok Kodu: FMK-01
Kod: FMK 1   Yeni Fiam Kırma UçFiyam (Yıldız) tipi kilitlerinin açılmasında kullanılır.Anahtarı kayıp olan yada kilit göbeği arızalı olan fiyam göbeklerini,güç kullanarak kilit göbeğini bozmak süreti ile açmak için tasarlanmıştır...
Marka: Master Stok Kodu: FMK-02
Yeni Dizayn Fiyam kilit kırma Aparatı (Şarjlı Bilyalı İçin)..
Marka: Master Stok Kodu: MPK-501
KOD:MPK-501   Vida Tutucu Aparat Tüp çektirme ve 4 in 1 Barel kırmalı tüp çektirme takımının çok önemli yardımcı aparatıdır. Özel çektirme vidalarını kilit göbeklerine kolay  vidalayabilmek için tasarlanmış bir üründür. Tasarımı sayesinde vidalama işlemi çok daha kolay ve de k..
Stok Kodu: VİDA
1 NO ÇEKTİRME VİDASITüp Çektirme Vidası, göbeğe şarjlı vidalama veya matkap ile vidalanır. Daha sonra abarat takılarak anahtar yardımı ile çekdirme yapılarak sökülür. eğer vidayı düz bir şekilde vidalamazsanız, vida kırılabilir veya ikici birkez daha kullanılamıyacak şekilde zedelenebilir.* Vid..
Stok Kodu: MST049
  Tüp Çektirme Vidası 2 No   Tüp Çektirme Vidası, göbeğe şarjlı vida ile vidalanır. daha sonra abarat takılarak anahtar yardımı ile cekdirme yapılarak smkülür. eğer vidayı düz bir şekilde vidalamazsanız, vida kırılabilir veya ikici birkez daha kullanılamıyacak şekilde zedelenebilir.Bu..
Stok Kodu: MST050
  Tüp Çektirme Vidası 3 No   Tüp Çektirme Vidası, göbeğe şarjlı vida ile vidalanır. daha sonra abarat takılarak anahtar yardımı ile cekdirme yapılarak smkülür. eğer vidayı düz bir şekilde vidalamazsanız, vida kırılabilir veya ikici birkez daha kullanılamıyacak şekilde zedelenebilir.Bu..
Stok Kodu: NO:5
Tüp Çektirme Vidası ''Power'' No:#4Tüp Çektirme Vidası, göbeğe şarjlı vidalama veya matkap ile vidalanır. Daha sonra abarat takılarak anahtar yardımı ile çekdirme yapılarak sökülür. eğer vidayı düz bir şekilde vidalamazsanız, vida kırılabilir veya ikici birk ez daha kullanılamıyacak şekilde zedelene..
Stok Kodu: NO: 1-2-3-4
  Tüp Çektirme Vidaları    Tüp Çektirme Vidası  #1 No     Tüp Çektirme Vidası  #2 No     Tüp Çektirme Vidası  #3 No      Tüp Çektirme Vidası  #4 No    Tüp Çektirme Vidası, göbeğe şarjlı vida..
Marka: Master Stok Kodu: BK-28
KOD: BK-28    28 mm Barel Kırma AparatıBorulu barelleri (tirajlı kilitleri) bu aparatla kolayca kırabilirsiniz. Barelin dışına geçirip yan vidasından kuvvetlice sıkılır. Pens sistemi ile bareli kavrayarak sıkar. *Minimum barel kırma mesafesi 2 mm*Bu ürünün satışı anahtarcı v..
Gösterilen: 1 ile 0 arası, toplam: 28 (0 Sayfa)