Menu
Your Cart
KOD: EM-04 Led  Şarjlı-Ledli Maymuncuk Seti     Şarjlı maymuncuk kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlı..
Kod: EMK-03  Exit Kapı KancasıDışa açılan kapılar için tasarlanmış olan bu ürün, hırsızlıklara karşı çok etkilidir.Dışa açılan normal veya yangın..
KOD: CM-20  Cep Maymuncuk SetŞekli ve boyutu cepte taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.Bu sette standart maymunluklar, kastırmalar ve kırık çıka..
Kod: GT-22   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu ürün, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Set içerisinde 4 a..
Ürün Kodu: KIR-35XTüp Çektirmeli Barel KırıcıMASTER'in tasarladığı patentli bir üründür. Barel kırma ve/veya tüp çektirme işlemlerini yapan birkaç a..
Kod: MKS-50    (KIRMIZI)Tezgah Üstü Anahtar Standı (35x55 cm)Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür.Ana..
Kod: 3-IN1   Süper Hafif Kırma Set3-in-1 Süper Hafif Kırma setinin, özel alaşımlı alüminyum  sapı, üç ayrı üründe de ortak kullanılabilm..
Kod: BEM-01  Bilyalı Şarjlı Maymuncuk SetiBilyeli Şarjlı Maymuncuk (BEM-01), bilyeli kapı kilidi göbeklerini açmak için hazırlanmıştır. ..
KOD: Sihirbaz KAMPANYASI5 adet alana   1 adet hediyeÇekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu aç..
KOD: PR-40R  Profesyonel Maymuncuk Seti-RenkliBu renkli profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkartıcıl..
KOD: KDK-007  KAPI DİLİ KORUMA (Patentli) Anahtarcılara  M ü j d e ... Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok.''MASTER Kapı..
Kod: ROKOP-3F   Fırfır ve Rozet Kırıcı SetROKOP 3F Süper hafif kırma Setinin,aliminyum alaşımlı sertlertirilmiş sapı, Tüm üründe d..
Kod: Mafsallı Mengene (MFM-11) ..
Kod: ..  Elektronik Geçiş Ünitesi Dış Mekan KutusuMevcut olan kartlı geçiş veya tuşlu geçiş sistemlerinin dış mekanlara takılmaları çok büyük pro..
Vasistas Pencere Açma Aparatı (TWA-01) Vasistas Pencere Açma Aparatı (TWA-01)
Yeni
Kod: VAS-11Vasistas Pencere Açma AparatıVasistas (Çift yöne açılan) pencereleri dışarıdan açabilmek  için tasarlanmıştır. Yarı açık vaziyette tut..
Kod: OM-50KKement Oto Açıcı-Kısa (100 cm)Süper esnek açıcı, arabaların kapı aralığından sokularak kapı kollarını ve emniyet pimlerini açmaya yarar..
Bilyalı Şarjlı Maymuncuk (BEM-01) Bilyalı Şarjlı Maymuncuk (BEM-01)
Yeni
Kod: BEM-01 (Yeni Makita ile)Bilyalı Şarjlı Maymuncuk SetiBilyeli kapı kilitlerini açmak için mucize bir ürün!Bilyalı Şarjlı Maymuncuk (BEM-01)..
Kod: TD-090DWE MAKITA LI-ION AKÜLÜ DARBELİ VİDALAMAKapasite Vidalama:M4-M8Standart Civata: M5-M12 Kaba dişli vida(uzunlukta): 22-90mm&n..
 KOD: OM-60U Esnek Oto Açma Teli-Uzun (2 metre)Esneyebilen yapısı sayesinde otomobil kapılarını açmada kullanılır. Uç yapısı otomobil içi ka..
Kodu: EMK-01G    MASTER EMNİYET KANCASI - GRİ Emniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik ..
F.Dick_Bileme ve Parlatma Makinası (SM-110)
2-3 Days
F.Dick SM-110 Bileme ve Parlatma Makinesi Makinenin Özellikleri;Mıknatıslı bıçak sabitleyiciler sayesinde bıçağınızı orijinal kesme açısıyla..
Profesyonel Oto Çanta_Kumaş (PRO-01) Profesyonel Oto Çanta_Kumaş (PRO-01)
Yeni
Profesyonel Oto Çanta_Kumaş (PRO-01)..
Kod: HP-1641   Makita Darbeli Matkap Sürekli Akım Girişi680 WKapasiteAhşap: 30mm, Çelik: 13 mm, Beton: 16 mm mmBoşta Devir0-2,800 devir..
KOD: YSP-10    KUMANDA UCU SÖKME APARATI..
YERLİ ÜRETİM, YENİ ÜRÜN

#kapidilibariyeri

Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok, Hırsızlıklara son verecek olan bu ürün,son derece etkili ve çok kolay monte edilebilen,sıra dışı bir üründür.