Menu
Your Cart
https://www.cilingirmalzemeleri.com/index.php?route=product/product&path=240&product_id=968
https://www.cilingirmalzemeleri.com/index.php?route=product/product&path=240&product_id=968
Kod: EMK-03  Exit Kapı KancasıDışa açılan kapılar için tasarlanmış olan bu ürün, hırsızlıklara karşı çok etkilidir.Dışa açılan normal veya yangın..
KOD: CM-20  Cep Maymuncuk SetŞekli ve boyutu cepte taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.Bu sette standart maymunluklar, kastırmalar ve kırık çıka..
Kod: GT-22   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu ürün, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Set içerisinde 4 a..
Ürün Kodu: KIR-35XTüp Çektirmeli Barel KırıcıMASTER'in tasarladığı patentli bir üründür. Barel kırma ve/veya tüp çektirme işlemlerini yapan birkaç a..
Kod: MKS-50    (KIRMIZI)Tezgah Üstü Anahtar Standı (35x55 cm)Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür. An..
Kod: 3-IN-1   Süper Hafif 3'lü Kırma Set3-in-1 Süper Hafif Kırma setinin, özel alaşımlı alüminyum  sapı, üç ayrı üründe de ortak kullanı..
Kod: BEM-01  Bilyalı Şarjlı Maymuncuk SetiBilyeli Şarjlı Maymuncuk (BEM-01), bilyeli kapı kilidi göbeklerini açmak için hazırlanmıştır. ..
KOD: MST012KSihirbaz KAMPANYASI5 adet Sihirbaz alana; 1 adet Sihirbaz hediye kampanyamızdan yararlanınız!Çekili kapılar ve benzeri tüm ..
Kod: PR-40R  Profesyonel Maymuncuk Seti-RenkliBu renkli profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkartıcılardan ol..
KOD: KDK-007  KAPI DİLİ KORUMA (Patentli) Anahtarcılara  M ü j d e ... Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok.''MASTER Kapı..
Kod: ROKOP-3F   Fırfır ve Rozet Kırıcı SetROKOP 3F Süper hafif kırma Setinin,aliminyum alaşımlı sertlertirilmiş sapı, Tüm üründe d..
Şarjlı Kasa Maymuncuğu (KEM-02) Şarjlı Kasa Maymuncuğu (KEM-02)
2-3 Days
KOD:  KEM-02    Şarjlı Kasa MaymuncuğuMaster'in şarjlı  kasa maymuncuğu konuyla ilgili meslektaşlarımıza büyük bir kolaylık s..
Kod: MKS-100S   Anahtar Standı (50x100 cm) (SİYAH) Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür. Anahtarcı dük..
Kodu: EMK-01GU    MASTER EMNİYET KANCASI - GümüşEmniyet kancası kanatlı sistemlerde (kapı, pencere v.b.) uygulanan bir güvenlik sis..
Kod: AKM-20   Master Asma Kilit Maymuncuğu (Full Set)Asma kilit maymuncuğu birçok klasik asma kilitleri hızlı bir şekilde açabilmenizi sağla..
Bilyalı Anahtarlar İçin Plastik Anahtar başlık (250 Adet)..
KOD: KEM-65/75     Şarjlı Kasa Maymuncuğu UçlarıŞarjlı kasa maymuncuğu için özel olarak tasarlanmış uçlar dır. Kullanıldığı yerlere gö..
KOD: OK-04    ÇİFT TARAFLI OTO MAŞA KASTIRMA Oto kastırma aparatı, kuvvetli çeneleri yardımıyla otomobil çilingirliğinde büyük kolaylık sağl..
Kod: ABC-5   Çelik Numaratör (Harf Takımı) 5 mmÇelik Numaratör (Harf Takımı) Kullanım Alanları:Metal eşyalar üzerine kalıp seti, makina, ve apara..
Çift Taraflı Kalın Kastırma (Paslanmaz Çelik) Çift Taraflı Kalın Kastırma (Paslanmaz Çelik)
Yeni
Kod: KAS-22Çift Taraflı Kalın Kastırma(Paslanmaz Çelik)Paslanmaz çelikten üretilen bu ürün, farklı ölçülerde olmak üzere çift taraflı olarak tasa..
Makita Darbesiz Matkap (6413)
2-3 Days
Kod: 6413   MAKITA DARBESİZ MATKAPSürekli Akım Girişi450 WKapasiteAhşap 25 mm, Çelik 10 mm mmBoşta Devir0-3,000 devir/dkNet Ağırlık1.2 kgAk..
Kod: SR-38   Çelik Rozet (38 mm)Vidalı bu özel tasarımlı çelik rozet, kapınıza dışarıdan gelecek zorlamalara karşı inanılmaz bir mukavemet sağlar..
Kod: E8"   Anahtarcı Eğesi (8 inç)Kopyalanan anahtarların kopyalama esnasında oluşan çapakları temizlemek için çok ideal bir yapısı vard..
YERLİ ÜRETİM, YENİ ÜRÜN

#kapidilibariyeri

Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok, Hırsızlıklara son verecek olan bu ürün,son derece etkili ve çok kolay monte edilebilen,sıra dışı bir üründür.