Menu
Your Cart
https://www.cilingirmalzemeleri.com/index.php?route=product/product&path=240&product_id=968
https://www.cilingirmalzemeleri.com/index.php?route=product/product&path=240&product_id=968
Kod: EMK-03  Exit Kapı KancasıDışa açılan kapılar için tasarlanmış olan bu ürün, hırsızlıklara karşı çok etkilidir.Dışa açılan normal veya yangın..
KOD: CM-20  Cep Maymuncuk SetŞekli ve boyutu cepte taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.Bu sette standart maymunluklar, kastırmalar ve kırık çıka..
Kod: GT-22   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu ürün, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Set içerisinde 4 a..
Ürün Kodu: KIR-35XTüp Çektirmeli Barel KırıcıMASTER'in tasarladığı patentli bir üründür. Barel kırma ve/veya tüp çektirme işlemlerini yapan birkaç a..
Kod: MKS-50    (KIRMIZI)Tezgah Üstü Anahtar Standı (35x55 cm)Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür. An..
Kod: 3-IN-1   Süper Hafif 3'lü Kırma Set3-in-1 Süper Hafif Kırma setinin, özel alaşımlı alüminyum  sapı, üç ayrı üründe de ortak kullanı..
Kod: BEM-01  Bilyalı Şarjlı Maymuncuk SetiBilyeli Şarjlı Maymuncuk (BEM-01), bilyeli kapı kilidi göbeklerini açmak için hazırlanmıştır. ..
Kod: PR-40R  Profesyonel Maymuncuk Seti-RenkliBu renkli profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkartıcılardan ol..
KOD: KDK-007  KAPI DİLİ KORUMA (Patentli) Anahtarcılara  M ü j d e ... Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok.''MASTER Kapı..
Kod: ROKOP-3F   Fırfır ve Rozet Kırıcı SetROKOP 3F Süper hafif kırma Setinin,aliminyum alaşımlı sertlertirilmiş sapı, Tüm üründe d..
Kod: YM-35  Yale Tipi Yarı-otomatik  Lambalı ve Fırçalı  Anahtar Makinesi   Hasas bir şekilde seri ve hızlı çalışır, ayn..
Makita Akülü Vidalama-18 v- (BDF-459SHE)
2-3 Days
Kod: BDF-459SHE  Makita Akülü Matkap Vidalama (18 volt) KapasiteAhşap: 38 mm, Çelik 13 mm mmBoşta Devir0-400 / 1500 dv/dkMaksimum Tork2..
Kod: MKS-100S   Anahtar Standı (50x100 cm) (SİYAH) Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür. Anahtarcı dük..
KOD: KIR-35 L   Süper hafif barel kırma aparatıSüper hafif barel kırma aparatının;Alüminyum alaşımlı sertleştirilmiş çok hafif sapı,Diğer kı..
KOD: MSF-08-0 ÇAKI KASA MAYMUNCUK SET..
Kod: TL-K   Bilyalı Maymuncuk Yedek Tel (Kalın)Bilyeli maymuncuk yedek tel,bakır telden üretilmiştir. Bilyeli şarjlı maymuncuk BEM-01'de kul..
Kod: BEM-01TB   Bilyalı Şarjlı Maymuncuk Boş Çanta (Makita)..
Kod: VAS-11Vasistas Pencere Açma AparatıVasistas (Çift yöne açılan) pencereleri dışarıdan açabilmek  için tasarlanmıştır. Yarı açık vaziyette tut..
Kod: E5"   Anahtarcı Eğesi  (5 inç)Kopyalanan anahtarların kopyalama esnasında oluşan çapakları temizlemek için çok ideal bir yapıs..
Tüp Çektirme Vidası  No: 4Tüp Çektirme Vidası, göbeğe şarjlı vidalama veya matkap ile vidalanır. Daha sonra abarat takılarak anahtar yardımı ile ..
Minin Tel Fırça SetiWire Brush Set (3'lü Set)Tel fırçalar ile ister çapak alabilir isterseniz temizleme ve pas alma vb. amaçlarda kullanabilirsiniz.Da..
Kod: MS-60  Frekans Okuyucu (Kumanda Kodlamak İçin)Piyasada kullanılan kepenk, bariyer, alarm gibi cihazların kumandalarını çoğaltmak için ç..
YERLİ ÜRETİM, YENİ ÜRÜN

#kapidilibariyeri

Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok, Hırsızlıklara son verecek olan bu ürün,son derece etkili ve çok kolay monte edilebilen,sıra dışı bir üründür.