Menu
Your Cart

Sitemizden alışveriş yapabilmek için kayıt olmanız gerekmektedir.

KOD: EM-04 Led  Şarjlı-Ledli Maymuncuk Seti     Şarjlı maymuncuk kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlı..
Kod: EMK-03  Exit Kapı KancasıDışa açılan kapılar için tasarlanmış olan bu ürün, hırsızlıklara karşı çok etkilidir.Dışa açılan normal veya yangın..
KOD: CM-20  Cep Maymuncuk SetŞekli ve boyutu cepte taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.Bu sette standart maymunluklar, kastırmalar ve kırık çıka..
Kod: GT-22   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu ürün, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Set içerisinde 4 a..
Kod: KIR-35X  Tüp Çektirmeli Barel KırıcıMASTER'in tasarladığı patentli bir ürünümüzdür. Barel kırma veya tüp çektirme işlemlerini yapan bir..
Tezgah Üstü Anahtar Standı (KIRMIZI) Tezgah Üstü Anahtar Standı (KIRMIZI)
Yeni
Kod: MKS-50    (KIRMIZI)Tezgah Üstü Anahtar Standı (35x55 cm)Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür.Ana..
Kod: 3-IN1   Süper Hafif Kırma Set3-in-1 Süper Hafif Kırma setinin, özel alaşımlı alüminyum  sapı, üç ayrı üründe de ortak kullanılabilm..
Kod: BEM-01  Bilyalı Şarjlı Maymuncuk SetiBilyeli Şarjlı Maymuncuk (BEM-01), bilyeli kapı kilidi göbeklerini açmak için hazırlanmıştır. ..
KOD: Sihirbaz KAMPANYASI5 adet alana   1 adet hediyeÇekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu aç..
KOD: PR-40R  Profesyonel Maymuncuk Seti-RenkliBu renkli profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkartıcıl..
KOD: KDK-007  KAPI DİLİ KORUMA (Patentli) Anahtarcılara  M ü j d e ... Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok.''MASTER Kapı..
Kod: ROKOP-3F   Fırfır ve Rozet Kırıcı SetROKOP 3F Süper hafif kırma Setinin,aliminyum alaşımlı sertlertirilmiş sapı, Tüm üründe d..
Kod: YL-52   Kurt Makine otomatik anahtar makinesi bıçağıKurt Anahtar makinesinin orjinal bıçağıdır. HSS çelikten (Süper Rapid malzemeden) ü..
KOD: MUS-01  Şarjlı Maymuncuk Uç SetiŞarjlı (elektro) maymuncuk uçlarının tümünün bir arada bulunduğu pratik bir settir. Bu uçlar elektro ma..
Hayatınızı kolaylaştıracak teknolojiyle, ve akıllı kart’larla tanışmanın zamanı geldi. Anahtarla uğraşmadan apartman kapınızı ve diğer tüm kapılarınız..
 TR30 - FORD  TRANSİT LAMBALI ve FIRÇALI (YENİ)       Ford transit, escort, focus, mondeo vb. anahtar kopyalama ve kodla..
   Hava Yastığı Pompası HYPV-08     Hava şişirme ponpası özel kağucuk pompa ile de şişirmenizi sağlamaktadır. Binlerce şişi..
Kod: YM-35  Yale Tipi Yarı-otomatik  Lambalı ve Fırçalı  Anahtar Makinesi   Hasas bir şekilde seri ve hızlı çalışır, ayn..
Kod: HX-01  Tüp Çektirme Aparatı Rozet bulunan kapı kilitlerinde en etkin ve ideal çilingir yöntemi olarak bilinen tüp çektirme metodu,anah..
Master BAS-AÇ (12-24 volt) Master BAS-AÇ (12-24 volt)
Yeni
Code: BAS-AC (12-24volt)BAS-AÇ, kapı dilinin yaylı bir mekanizmayla çalıştığı standart kapılar için tasarlanmıştır. Kapı otomatiğine basıldığında, kı..
KOD: ROKOP-3  Rozet Koparma ROKOP 3Çelik rozetleri koparmak için tasarlanmıştır.Özel çelikten üretilmiştir. Sap kısmı ve Alyen Anahtar,KIR-3..
Kod: YM-45   Yale Tipi Otomatik Anahtar MakinesiOtomobil anahtarları, Yale tipi ev anahtarları ve fiam anahtarları otomatik bir şekilde kop..
Kod: KS-01...KS-11  Kastırmalar (ADET)  manuel ve elektronik maymuncukların vazgeçilmez yardımcılarıdır. Her konuma göre farklı fo..
Kod : PRO-30Profesyonel Büyük Oto Seti  Profesyonel oto maymuncuk seti zengin çeşidi sayesinde değişik modelde arabaları açmada büyük kolayl..
YERLİ ÜRETİM, YENİ ÜRÜN

#kapidilibariyeri

Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok, Hırsızlıklara son verecek olan bu ürün,son derece etkili ve çok kolay monte edilebilen,sıra dışı bir üründür.