Menu
Your Cart
KOD: EM-04 Led  Şarjlı-Ledli Maymuncuk Seti     Şarjlı maymuncuk kablosuz olduğundan istenilen her yerde rahatlı..
Kod: EMK-03  Exit Kapı KancasıDışa açılan kapılar için tasarlanmış olan bu ürün, hırsızlıklara karşı çok etkilidir.Dışa açılan normal veya yangın..
KOD: CM-20  Cep Maymuncuk SetŞekli ve boyutu cepte taşınabilecek şekilde tasarlanmıştır.Bu sette standart maymunluklar, kastırmalar ve kırık çıka..
Kod: GT-22   Yüksek Güvenlik Oto Set Bu ürün, yüksek güvenlikli kilit sistemine sahip olan otomobilleri açmak için kullanılır. Set içerisinde 4 a..
Kod: KIR-35X  Tüp Çektirmeli Barel KırıcıMASTER'in tasarladığı patentli bir ürünümüzdür. Barel kırma veya tüp çektirme işlemlerini yapan bir..
Tezgah Üstü Anahtar Standı (KIRMIZI) Tezgah Üstü Anahtar Standı (KIRMIZI)
Yeni
Kod: MKS-50    (KIRMIZI)Tezgah Üstü Anahtar Standı (35x55 cm)Master firmasının siz anahtarcılar için özel olarak tasarladığı bir üründür.Ana..
Kod: 3-IN1   Süper Hafif Kırma Set3-in-1 Süper Hafif Kırma setinin, özel alaşımlı alüminyum  sapı, üç ayrı üründe de ortak kullanılabilm..
Kod: BEM-01  Bilyalı Şarjlı Maymuncuk SetiBilyeli Şarjlı Maymuncuk (BEM-01), bilyeli kapı kilidi göbeklerini açmak için hazırlanmıştır. ..
KOD: Sihirbaz KAMPANYASI5 adet alana   1 adet hediyeÇekili kapılar ve benzeri tüm kapıların kilitlenmeden çekilerek kapanması sonucu aç..
KOD: PR-40R  Profesyonel Maymuncuk Seti-RenkliBu renkli profesyonel maymuncuk seti popüler maymuncuklar, kastırmalar ve kırık çıkartıcıl..
KOD: KDK-007  KAPI DİLİ KORUMA (Patentli) Anahtarcılara  M ü j d e ... Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok.''MASTER Kapı..
Kod: ROKOP-3F   Fırfır ve Rozet Kırıcı SetROKOP 3F Süper hafif kırma Setinin,aliminyum alaşımlı sertlertirilmiş sapı, Tüm üründe d..
CGR18650CG 2200MAH LI-ION PİL MH12210Şarjlı Maymuncuk Yedek Bataryası (Lityum-iyon)Li-ion piller daha hızlı şarj edilebilen ve daha uzun ömürlü piller..
Tüp Çektirme Vidası  No: 4Tüp Çektirme Vidası, göbeğe şarjlı vidalama veya matkap ile vidalanır. Daha sonra abarat takılarak anahtar yardımı ile ..
KOD: YAK 232   Kepenk KumandasıÜrün Adı: Sallama Kumanda Ayarlı . - Frekansı Ayarlanabilir - KABLOSUZ Kopyalanabilir.KOPYALAMA PROSEDÜR..
Pano Dolap AnahtarıDoğalgaz, İski, Tedaş veya buna benzer elektrik ve su panolarında kullanılan özel anahtar veya aparat gruplarıdır. Ani durunlarda,..
Mini Anahtarcı Eğe SetiAdı anahtarcı eğesi olmasının sebebi, diş kalınlığı ve eğe kalınlığından dolayı genelde anahtarcıların tercih ettiği bir eğe ol..
KURT (AB85) ABLOY ANAHTAR MAKİNASI..
Kod: MS-60  Kumanda KodlamaPiyasada kullanılan kepenk,bariyer,alarm gibi cihazların kumandalarını çoğaltmak için çok pratik bir üründür. Kumanda ..
Kod: E4"   Anahtarcı Eğesi (4 inç) -Sapı dahil değildir-Kopyalanan anahtarların kopyalama esnasında oluşan çapakları temizlemek için çok ide..
Çakı tipi maymuncuk  #YAKINDA.... Çakı tipi maymuncuk  #YAKINDA....
Yeni
Çakı tipi maymuncuk  #YAKINDA......
ANTEP KADEMELİ KASA KİLİT ANTEP KADEMELİ KASA KİLİT
Yeni
ANTEP KADEMELİ KASA KİLİT..
Kod: PC-02/6   Pim Cımbızları (ADET)Pimleri tutmak için uç tarafı ince olarak özel dizayn edilmiştir. Yaylanma sertl..
Kod: 3-in-1F  FIR FIR KIRMALI 3'LÜ KIRMA SETİ3-in-1 süper hafif kırma setinin,Özel alaşım alüminyum sapı, üç üründe de ortak kullanılabilmek..
YERLİ ÜRETİM, YENİ ÜRÜN

#kapidilibariyeri

Artık servislerde yarı yoldan geri dönmek yok, Hırsızlıklara son verecek olan bu ürün,son derece etkili ve çok kolay monte edilebilen,sıra dışı bir üründür.