Loading...

Üyelik ve Çeşitleri

hirdavatcin.com
Üyelik Bilgileri

Alışveriş yapmak için üye olmalımıyım ?
Beğendiğiniz ürünleri üye olmadan sepete ekleyebilir, inceleyebilirsiniz ürünleri satın alabilimek için üye olmanıza gerek yoktur.

Üye olmak ücretlimidir ?
hirdavatcin.com'a üye olmanız durumunda yada üye olurken sizden hiç bir şekilde ücret talep edilmez.

Nasıl üye olabilirim ?
Üye olmak için sayfaların sağ üst köşesinde yer alan Üye Olun linkine tıklayarak sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir.Üye olmak içintıklayınız...!

hirdavat.com'a üye olduğumda nasıl bir sorumluluğu kabul etmiş sayılırım ?
hirdavatcin.com'a üye olduğunuzda ve yapacağınız alışverişler de "Satış Sözleşmesi" 'ni okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.İlgili sözleşmeye ulaşmak için lütfen tıklayınız...!

 

Üyelik bilgilerimi güncellemeli miyim ?
Üyelik bilgilerinizin güncel ve doğru olması, gerektiğinde size ulaşabilmemizi, özel kampanyalarımızdan faydalanabilmenizi ve bültenlerimizden düzenli olarak haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Kullanıcı şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Kullanıcı şifrenizi unuttmanız durumunda sayfaların sağ üst köşesinde yer alan Üye Girişi modülündeki Şifremi Unuttum link'ini kullanarak şifrenizin mail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Üye olmam bana ne gibi avantajlar sağlayacak ? 
hirdavatcin.com'a üye olarak iletişim , fatura , teslimat v.b. bilgileri sadece bir kere sisteme girerek alışverişlerinizde hız kazanabilirsiniz. Ayrıca kampanya , indirim , bülten v.b. haberlerden ilk önce siz bilgilendirilir ve ihtiyacınız olan ürünü çok daha hızlı ve ucuz bir şekilde temin edebilme fırsatını yakalarsınız.Fiyat takibi , ürün takibi , stok takibi , mesajlarım
 v.b. bir çok kullanışlı modüllerimizi sorunsuzca ve lehinize olcak şekilde kullanabilir hirdavatcin.com'un ileride yapacağı tüm para puan ve bonus uygulamalarından ilk önce siz faydalanabilirsiniz.

 

 

My account

Track my order(s):