Loading...
Date added: 07/10/2018 Almanya Security Essen 2018 Güvenlik Fuarından Kesitler

Almanya Security Essen 2018 Güvenlik Fuarından Kesitler...Date added: 05/10/2018 Lockfest 2018 Fuarı

LOCKFEST 2018 CEK FUARINDAN GÖRÜNTÜLER...

https://www.lockfest.eu/

Date added: 09/02/2017 Hollanda'dan Fuar Manzaraları

Hollanda'dan Fuar Manzaraları...

Hollanda Bayimiz MASTER Ürünlerini Hollanda'lılara tanıtıyor.

 

 

Date added: 26/09/2014 Google’dan sürücüsüz otomobil

Google kendi geliştirdiği ve tasarladığı elektrikli sürücüsüz otomobilin ilk görüntülerini paylaştı. Sürücüsüz otomobilde direksiyon, gaz, debriyaj fren, vites gibi alışılagelmiş kontroller bulunmuyor.

Google üzerinde çalıştığı bu prototip otomobilden ilk aşamada 100 adet üretip test etmeyi planlıyor. Yetkililer ‘amacımız bu teknolojiyi dünyaya güvenli bir şekilde sunmak’ diyerek aracın olası kazalara karışma riskini minimuma indirmeyi amaçladıklarının altını çiziyor

Şirketin yıllardır, normal arabaları kameralar, sensörler ve yön bulma cihazlarıyla donatarak geliştirmeler yaptığı biliniyordu. Ancak yeni duyurdukları sürücüsüz araç projesi büyük bir gizlilikle yürütüldü. Bu yeni araçta acil durum durdurma düğmesi dışında, hiçbir şekilde insan müdahalesi söz konusu olmayacak.

Guardian'ın haberine göre Google’ın ‘kendi kendine gidebilen otomobil projesi’nin başındaki isim Chris Urmson, araçların testlerini Google’ın da bulunduğu Kaliforniya bölgesine yaymak olduğunu açıkladı. (Chris Urmson Google'dan önce Carnegie Mellon Üniversitesi'nde robot bilimci olarak çalışmaktaydı.) Ancak Kaliforniya yasaları gereği araçlarda manuel kontroller ve dikiz aynası da bulunmak zorunda.

Urmson sürücüsüz otomobil projesinin yolları daha güvenli hale getirmek için ileriye doğru atılmış önemli bir adım olduğunu belirtti.

AKILLI TELEFONDAN KONTROL EDİLEBİLECEK

New York Times'ın bildirdiğine göre araç akıllı telefon uygulamasına sahip olacak. Kullanıcılar bu uygulamayı kullanarak bulundukları noktadan alınacak ve gitmek istedikleri hedefe bırakılacak. Bu sayede araya hiçbir insan müdahalesi girmeden ulaşım sağlanmış olacak. Google bu araçlarla doğrudan otomobil üretim işine mi girecek yoksa otomobil üreticilerini teknolojisiyle desteklemekle mi yetinecek gibi soruların cevapları henüz netleşmiş değil.

Oyuncak bir arabaya benzeyen Google’ın 2 kişilik konsepti, saatte 40 km hıza ulaşabiliyor ve harita uygulamasına sahip. Sensörleri sayesinde aracın bulunduğu konum bilgisayar tarafından tespit ediliyor ve Google’ın açıkladığına göre birkaç yüz metre ötesini ‘görebilme’ yeteneğine sahip.

AMAÇ TRAFİK KAZALARINDAKİ CAN KAYIPLARINI AZALTMAK

Trafik kazaları Dünya genelindeki insan ölümlerinin başlıca sebeplerinden biri. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) sadece 2012 senesinde 1.3 milyon kişinin trafik kazalarında hayatını kaybettiğini açıkladı. Google'ın amacı trafik kazalarının en önemli sebeplerinden birisi olan 'insan faktörünü' asgari düzeye indirerek, yollardaki can kayıplarının önüne geçmek.

2050'DE TÜM ARAÇLAR SÜRÜCÜSÜZ OLACAK

IHS Automotive Analisti Egil Juliussen'e göre önümüzdeki yıllarda sürücüsüz otomobil sayısının pazardaki yeri giderek artacak. Juliussen 2035 yılında yollardaki sürücüsüz otomobillerin 11.8 milyona ulaşacağını 2050 yılında ise tüm araçların sürücüsüz olacağını beklediklerini açıkladı.

Date added: 08/08/2014 Master Teknik Yeni Sitesinin Yapımı

Kısa bir süreliğini yeni sitemizin yapımı esnasında cilingir aletleri.com u kullanmanızı rica ederiz.

Date added: 08/08/2014 www.masterpick.net Yeni kurumsal sitemiz açılmıştır...

MASTER Teknik Tasarım olarak uzun yıllar birikimi olan ürün grubumuz tüm çeşitleriyle yeni sitemizde  www.masterpick.net

  Uzun zamandır farklı sebeblerden dolayı tamamlayamadığınız tanıtım ve bilgi amaçlı resmi sitemiz olan masterpick.net İnternet sitemiz tüm müşteri ve kullanıcılarımızın hizmetine sunulması için açılmıştır. 

   Uzun yıllardır yapılan AR-GE çalışmalarımızın sonucu olarak dünya firmalarıyla yarışı hatta bazı konularda geçer hale geldiğimiz artık aşikardır. Bu başarımızı kendimizden bilmiyor aksine tüm anahtarcı sektörünün ve değerli müşterilerimizin katkılarında bilmekteyiz. Bu başarılarımızın devamını sağlamayı artık sektörel bir borç bilmekteyiz. Bu adımımızı muhabbetle sizlere duyurur faydalanmanızı dileklerimizle sunarız.

Master the technical design of a complete range of product groups as long as the new site is the accumulation of years.

 For a long time due to different reasons why official site for information purposes and is not complete introduction masterpick.net Internet site has been opened for the submission of all the customers and service users.

    As a result of the R & D efforts for many years, companies in the world came to be through the race is now clear that even some of the issues. This success not unlike ourselves and our valued customers all the locksmith industry aware of additives. This is a sector debt is now providing more aware of our successes. We wish to announce to you fondly step we take advantage of this offer.

 

Date added: 07/07/2014 Ansan Makinanın Kurucusu Niyazi ÇELİK Vefat Etmiştir.

Değerli Müşterilerimiz ve Dostlarımız,
Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Sn.Niyazi Çelik hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendisine Cenab-ı Haktan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabrı cemil niyaz ederiz.

Merhumun cenazesi bugün ikindi namazına müteakip İsmailağa Camii'nden kalkacaktır. 08.07.2014

My account

Track my order(s):