Yüklüyor...

Satış Sözleşmesi

Master Teknik olarak; 
Araştırma ve geliştirme ekibimiz ile yapmış olduğumuz ürünleri yıllardır kullanıyorsunuz. Sizlerin ihtiyaçlarınız ve talepleriniz bizleri sürekli olarak daha iyi olmamız noktasında motive etmiştir.
 
     Oluşturduğunuz ilginin devamlılığı bizleri bir şeyler yapma konusunda sürekli aktif ve üretken olmamızı sağlamıştır. Anahtarcıların kendi imkanları ile yapmış oldukları aletlerin daha da gelişmişini yapabilmek için ciddi AR-GE çalışmaları yaparak üretimi teknik makine ve ekipman ile kusursuz bir hale getirip sektöre sunduk.
    Sektörde Dünya'daki rakip firmalarla boy ölçüşebilir bir kuruluş haline geldiğimiz gibi, artık bizimde AR-GE çalışmalarımız sonucu ürettiğimiz ürünler yerli ve yabancı rakiplerimiz tarafından takip edilmektedir.
  Sektörde gelişen yeni teknolojilere karşı AR-GE çalışmalarımız devam etmektedir.

Çilingir Malzemeleri olarak;

Birçok firma ile yapılan ilgili anlaşmalar sayesinde ortak bir satış platformu oluşturmuş bulunmaktayız. Birden fazla sektörde birçok firma ile sizlere hizmet vermeye çalışmaktayız.

     Sizlere yeni firmalar ve farklı sektölerin gelişen teknolojik ekipmanlarını takip ederek hizmetinize sunmayı amaçlamaktayız. Bayisi olduğumuz firmalarla irtibat halinde olarak sürekli sitemiz olan www.cilingirmalzemeleri.com'u güncel tutmaya çalışıyoruz. Her türlü ekipman, el aletleri, hırdavat çeşitleri ve ürünlerle sitemizi günçelleyip geliştirerek hizmet kalitesini arttırmaya çalışıyoruz. Bu eksenle sizlerinde bilgi yorum ve görüşlerinizi daha kaliteli bir hizmet için bekliyoruz. 

                   "Alet çalışır, el övünür."

 

 

Hesabım

Sipariş takibi: