Yüklüyor...

KIR-35X (4 in 1) Tüp Çektirmeli Süper Kırıcı 


[Fiyat sorunuz]

19 adet

KOD: KIR-35X   4 in 1 Tüp Çektirmeli Süper Barel Kırıcı

 Söz konusu buluşta barel kırma ve tüp çektirme işlemini yapan aparatlar tek bir gövdede toplanmış bulunmaktadır.Böylece sizler kilit açma işlemi için gittiğiniz yerlere ayrı ayrı aparatlar götürmek zorunda kalmayacaksınız. Hem zamandan tasarruf edilmiş olmakta hem de iki farklı iş tek bir aparatla görülmüş olmaktadır.

Söz konusu buluşta iki aparatın teknik özelliklerini bir arada ve aynı anda kullanıldığından, kapıya zararvermeden kilit göbeği kırılabilmekte ve kilitli kapıları çok daha kolay açılabilmektedir.

   

*Son zamanlarda piyasaya sürülen ve kırılmalara karşı güvenli bareller mevcuttur. (Kırılsa da güvenli barel) Bu bareller kırıldığında sadece uç kısmı kırılmaktadır. Çünkü kırılmalara karşı güvenli olması için özel üretilmektedirler. Kırıldığı zaman sadece uç kısmı kopmakta ve ana gövde kapının üzerinde kalmaktadır. Ancak buluş son sürüm tüm barellerin özellikleri bazında üretildiğinden, kırılmalara karşı güvenli olan bu barelleri de kırabilmektedir.

Özel Tasarımlı,çok kullanışlı ve ergonomik yapısı sayesinde, takım çantanızda çok az ağırlık yapıyor ve çok az yer kaplıyor.

Sapını dairesel bir şekilde sağa-sola çevirerek özel vidalama tasarımı sayesinde kolunu takıp sökebilirsiniz. Hem tüp çekdirme hemde barel kırıcı olarak kullanabilirsiniz.

İki aparat bir arada daha ekonomik ve kullanışlı bu sayede iyi bir tercih yapmış olabilirsiniz.

 

 

 

 

*Takım Çantası İle verilir.